TRY - Türk Lirası
EUR
20,382
USD
18,824
GBP
22,691
CNY
2,778
5 Şubat 2023, Pazar
Ana SayfaYazarlarBazı tesadüfler güzeldir

Bazı tesadüfler güzeldir

Furkan Bulut
Furkan Buluthttps://haberton.com/
Sen ne kadar kaçarsan peşinden gelir bazı hayallerin...

Haftanın Öne Çıkanları

Bazı tesadüfler güzeldir!… İnsanoğlu yaşantısında “1 Kere” âşık olurmuş şimdi diyebilirsin Furkan bunu nereden çıkardın diye? Yok, bunu ben söylemiyorum uzmanlar diyor.

Hepimiz hatırlarız ailecek kutladığımız ilk doğum günümüzü veya birinden aldığımız ilk hediyemizi ve tonlarca örnek verebiliriz buna benim doğum günümde aldığım ilk hediye “Oyuncak Trendi” neyse benim anlatmak istediğim asıl mesele başka.

Hayatımız her ne kadar bir akış üzerinde ilerlese de bazen bizlere küçük oyunlar oynamayı çok seviyor. Mesela tesadüf eseri tanıştığımız insanlar bazen yıllardır yakın olan insanlardan daha yakının oluyor.

Ben daha ilkokul çağlarında ortaokuldan lise çağlarına kadar hep bu “AŞK” konularında atıp tutmaya ve bir sürede böyle geçti hani derler ya dilin kemiği yoktur diye keşke olsaydı.

Ask48 - yazarlar - haberton
Bazı tesadüfler güzeldir

Çok iddialı konuşurdum ve genellikle arkadaşlarım hep bak çok büyük konuşuyorsun bazı sözlerin telafisi olmaz diye söylenip dururlardı ve öyle de oldu.

Aşk Tesadüfleri sever’ cümlesi ne kadar saçma gelse de ne yazık ki çok doğru bir cümle kimi zaman ufak bir tesadüfün bizi nereden nereye getirdiğine bakınca anlıyorum ki, gerçekten tesadüfleri seviyormuş.

Tesadüfler bence hayatımızın şekillenmesinde bize yardımcı olan şeyler. Evet, tesadüfler hayatımızı yönlendiriyor ama o an anlayamıyorsun onun senin hayatında önemli bir yeri olacağını, ondan hiç kopmak istemeyeceğini, onu çok seveceğini, onu kaybetmekten çok korkacağını, onun canı yandığında senin milyon kez acı çekeceğini? Ben bundan tam 12 ay önce hayatımın beklide en güzel tesadüfünü yaşadım, iyi ki de yaşamışım.

Peki, Ya sonra ne oldu?

Onu da haftaya konuşuruz “Tesadüfler Güzeldir Aşk için” Peki Kavuşursak biter mi?

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler