TRY - Türk Lirası
EUR
18,2357
USD
17,9255
GBP
21,6361
CNY
2,6508
22.8 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
29 C
İzmir
8 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBaşkanın engelli yolu sorusuna cevabı tepki çekti

  Başkanın engelli yolu sorusuna cevabı tepki çekti

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Başkanın engelli yolu sorusuna cevabı sosyal medyada tepkilere neden oldu. Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir bir kişinin, “Engelli yolu ne olacak?” sorusuna “Her yer bitti engelli kaldı” cevabını verdi.

  Ardahan Belediyesi Başkanı Faruk Demir kent merkezinde yapımı süren kaldırım çalışmaları denetlemelerinde yanına gelen bir kişinin engelli yollarını sorması üzerine “Sorun bu olsun. Biz engellilerin elinden tutar götürürüz, her yer bitti engelli kaldı” diye yanıt vererek uzaklaştı. Başkanla diyalogda bulunduğu kişi arasındaki bu konuşmanın cep telefonu ile çekilen görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Kullanıcılar başkana tepki gösterirken, özür dileyip, yollarının yapılmasını istedi. Belediye Başkanı Faruk Demir, konuyla ilgili açıklama yapmayacağını bildirdi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler