TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
25.6 C
Ankara
24.6 C
İstanbul
32 C
İzmir
2 Temmuz 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBaşkan Atasoy 19 Mayıs mesajı yayımladı

  Başkan Atasoy 19 Mayıs mesajı yayımladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy 19 Mayıs mesajı yayımladı.

  Başkan Atasoy, yayımladığı mesajda, 19 Mayıs’ın ulusal egemenlik ateşinin yanmaya başladığı gün olduğunu söyledi. Başkan Atasoy, mesajında şu ifadelere yer verdi:

  ‘TÜRK GENÇLİĞİNE SAHİP ÇIKMAK BİZLERİN GÖREVİ’

  “19 Mayıs 1919, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün Türk milletinin tam bağımsızlığa olan sarsılmaz inancından aldığı güçle milli mücadeleyi başlattığı tarihi bir gündür. Bizi ve gençliğimizi bugünlere getiren de bu inançtır. Son dönemde tecrübe ettiğimiz bu zor günlerde ülkemizin güçlenmesinde ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlayan gençlerimiz, aziz milletimizin kurtuluşu olacaklardır.

  Bilim, sanat, spor ve daha nice alanda imza attıkları başarılarla bizleri gururlandıran Türk gençliğinin, tüm enerji ve dinamikliğiyle değerlerimize sahip çıkacağına ve devraldıkları bayrağı daha ileri noktalara taşıyacağına olan inancım tamdır. Sosyal ve ekonomik gelişimimizin temel gücü olan Türk gençliğine yön vermek ve onlara sahip çıkmak da bizlerin görevidir. ULUSKON olarak gençlerimizden aldığımız güçle, ülkemizi 2023 hedeflerine eriştirmek, ve onlara daha iyi bir gelecek sağlamak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Varlığına ve geleceğine sahip çıkan Türk gençliğinin bayramı kutlu olsun.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler