30.1 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Ziya Selçuk öğrencilerle bir araya geldi

  Bakan Ziya Selçuk öğrencilerle bir araya geldi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk lise ve ortaokul öğrencileri ile vapurda buluştu

  “Telafide Ben de Varım” etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, vapurla “İstanbul’un tarihine yolculuk” adlı programda lise ve ortaokul öğrencileriyle bir araya geldi. 

  Bakan ziya selcuk ogrencilerle bir araya geldi 2 - politika - haberton
  Bakan Selçuk Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Telafide Ben de Varım” etkinlikleri kapsamında düzenlenen vapurla ‘İstanbul’un tarihine yolculuk’ adlı gezi progamında  katıldı. Bakan Selçuk etkinlikte lise ve ortaokul öğrencileriyle bir araya geldi. 140 öğrencinin katıldığı etkinlikte öğrencilere, İstanbul’un sarayları, camileri, korulukları, yalıları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Boğaz Köprüsü anlatıldı. Bakan Selçuk, etkinlikte öğrencilerle tek ilgilendi ve fotoğraf çektirdi. 

  Bakan ziya selcuk ogrencilerle bir araya geldi - politika - haberton
  Bakan Selçuk Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  “Öğrencilerimiz ile İstanbul’u dinlemek gerçekten harika bir his”

  Etkinlik sonrası konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Bugün ‘Telafide Ben de Varım’ çalışması çerçevesinde 140 öğrencimizle bir araya geldik. Şu an lise ve ortaokul öğrencilerimiz burada. Şu an öğrencilerimize İstanbul’un tarihini tanıtmak için yolculuk yapıyoruz. Öğrencilerimiz ile İstanbul’u dinlemek gerçekten harika bir his. Bugün gerçekleştirdiğimiz ‘Telafide Ben de Varım’ etkinliğimizde 25 öğretmenimizde bizimle birlikte. Şu bulunduğumuz bu ortam aynı zamanda bir sınıf. Üsküdar Belediyemizin katkılarıyla bugün tarih dersini öğrencilerle beraber işliyoruz” dedi. 

  Bakan ziya selcuk ogrencilerle bir araya geldi 3 - politika - haberton
  Bakan Selçuk Öğrencilerle Bir Araya Geldi

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler