TRY - Türk Lirası
EUR
16,8485
USD
15,9350
GBP
19,9107
CNY
2,3808
13.5 C
Ankara
16.6 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
23 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBakan Özer, yetim çocuklarla iftar yaptı

  Bakan Özer, yetim çocuklarla iftar yaptı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Türkmen, Suriyeli ve Afgan sığınmacı yetim çocuklarla iftar programında bir araya geldi.

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü’nde düzenlenen iftar programında, Türkmen, Suriyeli ve Afgan sığınmacı yetim çocuklarla bir araya geldi. Çocuklarla birlikte iftarını açan Bakan Özer, “Ramazanda, bugün kendileri küçük ama yürekleri çok büyük olan misafirlerimiz var. Misafirlerimizle bu akşamı geçirmekten çok büyük mutluluk duyuyoruz.

  Bakan ozer yetim cocuklarla iftar yapti 1 - yerel haberler - haberton
  Bakan Özer, yetim çocuklarla iftar yaptı

  Hepinizin malum olduğu üzere ramazan birlik, beraberlik, birbirimizle hemhal olduğumuz, dertleri dinlemenin, her birimizin başına farklı hikayeler gelebileceğini anlamanın ve biraz daha dünyadan geri çekilmenin ayı. Bugün bu vesileyle bu hikayeleri büyük olan gençlerimizle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

  Bakan ozer yetim cocuklarla iftar yapti 2 - yerel haberler - haberton
  Bakan Özer, yetim çocuklarla iftar yaptı

  Özer, diğer dillerde diğerkamlık, hemhal olmak gibi sözcüklerin olmadığını belirterek, “Bizim medeniyetimizde var. Çünkü bu toprakların kadim geleneğinde ‘insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olanıdır’ sözü, nesilden nesile aktarılan bir yaşam düsturudur. İnşallah bu ramazan ayı çocuklarımızla birlik beraberliğimizi daha güçlendirir.

  Ülkemizin daha barışçıl ortamlara sahip olduğu sorunlarını çözdüğü yıllara vesile olması temennisiyle buradaki tüm kardeşlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler