12.3 C
Ankara
18.2 C
İstanbul
18 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriBakan, Olimpiyat Organizasyon Başkanıyla görüştü

  Bakan, Olimpiyat Organizasyon Başkanıyla görüştü

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Paralimpik Oyunları ve Olimpiyat Organizasyon Komitesi Başkanı Seiko Hashimoto ile görüştü

  2020 Tokyo Paralimpik Oyunları kapsamında Japonya’da bulunan Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Organizasyon Komitesi Başkanı Seiko Hashimoto  ile bir araya geldi.

  Tokyo 2020 organizasyon komitesi binasında yapılan görüşmede;  Bakan Kasapoğlu, Tokyo 2020 oyunlarının güvenli ve huzurlu bir şekilde yürütülmesi için yoğun emek harcayan Organizasyon Komitesi Başkanı Hashimoto’ya gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

  Türk-Japon ilişkilerini “köklü ve samimi” olarak niteleyen Bakan Kasapoğlu olimpiyat sürecinde Japonya’nın tecrübeleri dahil, her alanda ikili iş birliklerini artırmak istediklerini kaydetti.

  Organizasyon Komitesi Başkanı Seiko, “Tokyo 2020 Organizasyon Komitesi olarak dünyayı etkisi altına alan pandemi koşullarında bu büyük organizasyonu yaptıklarını, oyunların verimli geçmesi için tüm tedbirlerin alındığını” ifade etti.

  Başkan Seiko; Olimpiyat ve paralimpik oyunlar süresince sporcularını yalnız bırakmayarak onlara destek olan Bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler