TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
21.3 C
Ankara
22.9 C
İstanbul
25 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriBakan, Olimpiyat Organizasyon Başkanıyla görüştü

Bakan, Olimpiyat Organizasyon Başkanıyla görüştü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Paralimpik Oyunları ve Olimpiyat Organizasyon Komitesi Başkanı Seiko Hashimoto ile görüştü

2020 Tokyo Paralimpik Oyunları kapsamında Japonya’da bulunan Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Organizasyon Komitesi Başkanı Seiko Hashimoto  ile bir araya geldi.

Tokyo 2020 organizasyon komitesi binasında yapılan görüşmede;  Bakan Kasapoğlu, Tokyo 2020 oyunlarının güvenli ve huzurlu bir şekilde yürütülmesi için yoğun emek harcayan Organizasyon Komitesi Başkanı Hashimoto’ya gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Türk-Japon ilişkilerini “köklü ve samimi” olarak niteleyen Bakan Kasapoğlu olimpiyat sürecinde Japonya’nın tecrübeleri dahil, her alanda ikili iş birliklerini artırmak istediklerini kaydetti.

Organizasyon Komitesi Başkanı Seiko, “Tokyo 2020 Organizasyon Komitesi olarak dünyayı etkisi altına alan pandemi koşullarında bu büyük organizasyonu yaptıklarını, oyunların verimli geçmesi için tüm tedbirlerin alındığını” ifade etti.

Başkan Seiko; Olimpiyat ve paralimpik oyunlar süresince sporcularını yalnız bırakmayarak onlara destek olan Bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler