TRY - Türk Lirası
EUR
19,329
USD
18,637
GBP
22,411
CNY
2,598
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerBakan Dönmez, Suhail Al Mazrouie ile görüştü

Bakan Dönmez, Suhail Al Mazrouie ile görüştü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Abu Dabi’de Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Enerji ve Altyapı Bakanı Suhail Al Mazrouie ile heyetlerarası görüşme gerçekleştirdi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Abu Dabi Uluslararası Petrol Konferansı ve Fuarı’na (ADIPEC) katılmak üzere BAE’ye geldi. Bakan Dönmez, BAE Enerji ve Altyapı Bakanı Mazrouie ile bir araya geldi.

Bakan Dönmez, Mazrouie ile görüştü
Bakan Dönmez, Mazrouie ile görüştü

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dönmez, “Bugün, ADIPEC kapsamında geldiğimiz Abu Dabi’de BAE Enerji ve Altyapı Bakanı Sayın Suhail Al Mazrouie ile heyetlerarası bir görüşme yaptık. İlişkilerimizi enerji projeleriyle de güçlendirmek için iş birliği imkanlarını ve bilgi/tecrübe paylaşımını konuştuk” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler