TRY - Türk Lirası
EUR
17,4077
USD
16,7438
GBP
20,1623
CNY
2,4987
20.9 C
Ankara
26.6 C
İstanbul
33 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerBakan Çavuşoğlu Çek Cumhuriyeti'ne gidecek

  Bakan Çavuşoğlu Çek Cumhuriyeti’ne gidecek

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Çek Cumhuriyeti’ne gidecek.

  Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, Dışişleri Bakanı Jan Lipavsky’nin davetine icabetle, 10-11 Haziran 2022 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti’ne bir ziyaret gerçekleştirecektir. Çekya ile ikili ilişkilerimizin kapsamlı şekilde ele alınacağı görüşmelerde, Avrupa Birliği üyelik sürecimiz ile bölgesel ve uluslararası konularda da görüş alışverişinde bulunulması öngörülmektedir.

  Ziyaret programı çerçevesinde Sayın Bakanımızın Temsilciler Meclisi Başkanı tarafından kabul edilmesi, ayrıca Çekya’da yaşayan vatandaşlarımızla bir araya gelmesi planlanmaktadır. Sayın Bakanımız ayrıca, 4’üncü Asya-Avrupa Siyasi Forumu’nun açılışına ana konuşmacı olarak iştirak edecektir” denildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler