19.4 C
Ankara
22 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
Pazar, Mayıs 16, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamAzeri Farman'ın cenaze nakil işlemleri yapılıyor

  Azeri Farman’ın cenaze nakil işlemleri yapılıyor

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Librevil Büyükelçiliği, Gine Körfezi’nde korsanlar tarafından öldürülen mühendis Azerbaycanlı Farman Ismayılov’un cenaze nakil işlemlerinin yapıldığını bildirdi.

  Librevil Büyükelçiliği’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Gine Körfezi’nde Mozart gemisine düzenlenen baskın sırasında hayatını kaybeden Azeri kardeşimizin cenazesinin nakil işlemlerini yapıyoruz. 3 Türk gemicinin sağlık durumu iyi” denildi. Büyükelçilik, Farman Ismayılov’un cenaze işlemlerinden ve korsanlardan kurtulan mürettebatın Türkiye’nin Librevil Büyükelçisi Nilüfer Erdem Kaygısız ile çekilen fotoğraflarını da paylaştı.

  Gemiye çıktıklarında ikinci mühendis Farman Ismayılov’u öldüren korsanlar, üçüncü güverte zabiti Furkan Yaren ile yağcı Bahadır Yeşilalan’ı gemide bırakıp, 15 mürettebatı beraberlerinde götürmüş, Başmühendis Süha Tatlıgül ise korsanlardan saklanarak kurtulmuştu.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler