TRY - Türk Lirası
EUR
19,626
USD
18,638
GBP
22,809
CNY
2,666
6 Aralık 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerArtvin Tanıtım Günleri başladı

Artvin Tanıtım Günleri başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Artvin Tanıtım Günleri, Maltepe Sahili’ndeki etkinlik alanında başladı. Artvin’in tanıtımının yapıldığı organizasyon 27 Kasım’a kadar devam edecek.

Artvin Tanıtım Günleri, Maltepe Sahili’nde bulunan Maltepe Etkinlik Alanı’nda ziyarete açıldı. Organizasyonda, yöresel ürün tanıtım ve satışları yapılırken, alanda bulunan sahnede ise etkinlik boyunca konserler ve halk oyunu gösterileri düzenlenecek. Horon ekipleri, tulum ve kemençe eşliğinde etkinliğin birçok noktasında katılımcılarla buluşacak.

Artvin Tanıtım Günleri başladı

Artvin yöresine ait ürünler için geniş bir alan ayrılan etkinlikte; Artvin’e özgü köme, kestane balı, süt mısırı unu, kavut unu, hamsili ekmek ve pilav, yusufeli pirinci, Tatar Böreği gibi farklı lezzetler tanıtıldı. Açık alanda kurulan yemek stantlarında ise Artvin Cağ Kebabı, karalahana çorbası, lahana sarması, hamsi tava, keşkek, siro gibi yemekler de ilgilileri için görücüye çıktı. Organizasyon, 27 Kasım’a kadar devam edecek.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler