TRY - Türk Lirası
EUR
16,8004
USD
15,9058
GBP
19,8724
CNY
2,3765
25.7 C
Ankara
23 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaYazarlarArtık aşk gibi bir şeydi

  Artık aşk gibi bir şeydi

  Enes Çeçen
  Enes Çeçenhttps://haberton.com/enes-cecen
  Enes Çeçen Erzurum'da yaşıyor, 12.sınıf öğrencisi 17 yaşında. Metin yazısı ve şiir yazmak hobileri arasındadır.. Ayrıca felsefe ile uğraşmaktan keyif alıyor. Yazılıma merakı var.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Aşk gibi bir şeydi. Artık böyle olmayan büyük adamım. Bana her şeyi ve hiçbir şeyi aynı anda vermeyen kişiye, burada hikayemizin kıyısında, sanki ilkmiş gibi sana son kez yazıyorum.

  Ve mektuplarım artık sana dokunmayacağından ve düşüncelerim sana yaklaşmayacağından önce sana itiraf edeyim: Yaşadığımız onca şeye rağmen, hayal ettiğim tüm mutluluğa rağmen yola tek başıma çıkacağımı, tüm soruları tek başıma cevaplayacağımı ve yine kendi başıma hayal kuracağımı biliyordum. Kalbimi ve elimi birlikte kaydıracağını biliyordum, ama yine de…

  Seninle aşkımın bir anını boşa harcamadım. Ve söz veriyorum artık her gece yaşadığım cehennem hakkında dedikodu yapmayacağım Bu sefer sana söz veriyorum, sonsuza kadar duracağım. Ve bu aşk burada izini bırakmayacak.. Bende yok en azından sevdiğin bir şeyi giydiğimde sana hatırlatmayacağım, ama burada kalanların bir kısmıyla size şunu söyleyeceğim: Seni sevdim, seni hiç bırakmayacakmış gibi sevdim. Artık böyle olmayan aşkım…

  Sonunda, birçok başarısız denemeden sonra bırakmaya karar verdim. Seni tutmak için elimden gelen her şeyi yaptığımı bilmeni istiyorum. Ama kapıdaki deliği bir kaçış yolu yaptın. İkimiz de çok yaşayacağız, çok insanla tanışacağız ama seni temin ederim, seni benim seni gördüğüm gibi gören birini bulamayacaksın, belki başka bir kız seni sevecek, ama senin için zor hissediyorum.

  Artik ask gibi bir seydi 1 - yazarlar - haberton
  Artık aşk gibi bir şeydi

  Benim gibi ya da içindekini gör benim gibi sana en önemli şey malınmış gibi bakan birini bulmak imkansız tek kelime etmeden içindekini anlamak zulmüne, oyalanmaya, kayıplara katlanmak , netlik eksikliği ve sizinle rahatsızlık ve güvence duyguları, herkesin sizi, kendisine fayda sağlayan veya sizinle övünmesini sağlayan başka amaçlar için sevdiğini veya bunun gibi bir şey olduğunu göreceksiniz.

  Seni yalnız kalbim gibi hissediyorum, şımarık çocuğum olarak, ne yaparsa yapsın, ne hata yaparsa yapsın ona kızmıyorum.. Sana çok şey yazan tek kişi benim ilham kaynağım oldun Beni her zaman içinde bulacaksın, bu dünyada seni değişmeden seven birini her aradığında, hafızan seni buraya geri getirecek.

  Biliyorum beni unutmayacaksın, bazen unutacaksın ama asla unutmayacaksın, kimse kendisine bu kadar sevgi veren birini unutamaz, günün kalabalığında, bir şarkıda, bir gecede beni ansızın hatırlayacaksın. Karlı bir gün ve arabanızın koltuğuna, evinizin köşelerine, odanızın eteklerine baktığınızda ne yaparsanız yapın asla unutmayacaksınız.. Keşke hep elini tutabilseydim, ağarıncaya kadar, eşyanın yerlerini, insanların isimlerini unutacağın o zamana kadar ve keşke kalsaydık.. Seni o zamana kadar seveceğim..

  Sonumuzdan çok utanıyorum. Seni yeterince sevmemeyi nasıl başardık? Beni hiç sevmedin. Sadece gökyüzüne her baktığında ve bir yıldız gördüğünde beni hatırlayacağına söz ver. Yıldızlar ne soluyor ne de yok oluyor, Yıldızlar gökyüzünde ve hafızada ölümsüzdür..

  Aşk gibi bir şeydi

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler