TRY - Türk Lirası
EUR
20,515
USD
18,810
GBP
23,127
CNY
2,790
2 Şubat 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıAroma’dan Hatıra Ormanı'na 10 bin fidan desteği

Aroma’dan Hatıra Ormanı’na 10 bin fidan desteği

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

TEMA Vakfı, 30. yılına özel Türkiye’nin 7 bölgesinde ‘TEMA Vakfı 30. Yıl Hatıra Ormanları’ oluşturmak için bir proje başlattı. Aroma da projeye destek olmak için TEMA Vakfı’na 10 bin fidan bağışında bulundu.

TEMA Vakfı, 30. yaşını Türkiye’nin 7 bölgesinde ‘TEMA Vakfı 30. Yıl Hatıra Ormanı’ oluşturmak üzere 3 Aralık 2022 Cumartesi gecesi İş Sanat Kültür Merkezinde ve bir televizyon kanalında canlı yayınlanan Umut Yeşerten Şarkılar-TEMA Vakfı 30. Yıl Özel yayını ile kutladı. Vakıf, birçok sanatçının da yer aldığı bu gecenin sonunda bağışlanan 150 bin fidanı toprakla buluşturarak büyük bir ağaçlandırma projesini daha hayata geçiriyor. Aroma, 10 bin fidan bağışı ile en büyük kurumsal destekçilerden biri oldu.

Aromadan hatira ormanina 10 bin fidan destegiz - i̇ş dünyası - haberton
Aroma’dan hatıra ormanı’na 10 bin fidan desteği

TEMA Vakfı’nın Eskişehir Çukurören’de oluşturacağı 30. Yıl Hatıra Ormanı’na, uzun yıllar Tema Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliğini aynı zamanda Aroma Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış olan iş insanı Ali Metin Duruk anısına ismini vererek gerçekleştirdi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler