TRY - Türk Lirası
EUR
20,465
USD
18,834
GBP
23,337
CNY
2,776
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamArkadaşları damada 'bulaşık seti' taktı

Arkadaşları damada ‘bulaşık seti’ taktı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Antalya’nın Serik ilçesinde damada ‘bulaşık seti’ takıldı. Katılımcıları güldüren takı töreninin ardından damat arkadaşlarıyla birlikte oynadı.

Serik Sanayi Sitesi’nde kaporta ustası olan Ömür Ünal ile Havvanur Kılınç (22), Akçaalan Mahallesi’ndeki belediye düğün salonunda düzenlenen törenle evlendi. Düğünde takı töreninde arkadaşları damada sürpriz yaptı.

Arkadaşları damada ‘bulaşık seti’ taktı

Takı merasiminin başlamasıyla ‘Tamam Aşkım’ şarkısı eşliğinde tek tek anons edilen damadın arkadaşları önce oynadı, ardından da yanlarında getirdikleri önlüğü Ömür Ünal’a giydirdi. Arkadaşları daha sonra da bulaşık deterjanı, bulaşık süngeri, salatalık ve ayvayı kurdeleyle Ömür Ünal’ın boynuna taktı. Katılımcıları güldüren takı töreninin ardından damat arkadaşlarıyla birlikte oynadı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler