27.9 C
Ankara
31.7 C
İstanbul
34 C
İzmir
Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamAnkara'dan geldi, Kuşadası'nı karıştırdı

  Ankara’dan geldi, Kuşadası’nı karıştırdı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, gittiği restoranda alkol aldıktan sonra denize atlayan ve sahil güvenlik ekibi tarafından kurtarılan Zafer S., gittiği başka bir restorandan da kapanış saati gelmesine rağmen çıkmayınca polis zoruyla çıkartıldı.

  Şoförüne saldırdığı taksiyi gasbeden Zafer S., gözaltına alındı.

  Ankara’dan Kuşadası’na gelen Zafer S., dün öğleden sonra deniz kenarındaki balıkçıya gitti. Burada alkol alan Zafer S., garsonlara, “Ben gidiyorum” diyerek, denize atladı. Restoran çalışanlarının ihbarı üzerine bölgeye gelen sahil güvenlik ekipleri, Zafer S.’yi sudan çıkardı.

  ISLAK HALDE BAŞKA RESTORANA GİTTİ

  Kıyafetleri ıslak olmasına rağmen bir başka restorana giren Zafer S., yemek yiyerek, alkol almaya devam etti. Restoranın kapanış saati olan 23.45’te tüm uyarılara rağmen masadan kalkmayan Zafer S., çalışanlar tarafından çağrılan polisler tarafından dışarı çıkartıldı.

  Aydin’In Kusadasi Ilcesine, 47 Yasindaki Zafer S. (Solo-Suyun Icinde), Ortaligi Birbirine Katti. Ilk Olarak Gittigi Restoranda Balik Yiyip, Icki Ictikten Sonra Denize Atlayan, Sahil Guvenlik Tarafindan Sudan Cikartildiktan Sonra Gittigi Ikinci Restorandan Da Kapanis Saatinde Polis Zoruyla Disari Cikartilan Zafer S., Son Olarak Ise Bir Durakta Soforune Saldirdigi Bir Taksiyi Gasp Edince, Gozaltina Alindi. Ankara’Dan Geldigi Ogrenilen Zafer S.’Nin Polisteki Islemlerinin Surdugu Bildirildi.

  Kimsenin şikayetçi olmamasından dolayı serbest bırakılan Zafer S., yakındaki taksi durağında sürücüsüne saldırdığı 09 T 4281 plakalı taksiyi gasp etti.

  ‘GİDİYORUM DEYİP, DENİZE ATLADI’

  Polis Zafer S.’yi taksiyle seyir halindeyken yakalayıp gözaltına aldı. Zafer S., Kuşadası Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

  Zafer S.’nin gittiği ilk restoranda çalışan garson Coşkun Bayram, “İlk defa restoranımıza gelen biriydi. Kendisini daha önce hiç görmemiştim. Ankara’dan geldiğini söyleyip, dışarıdaki bir masaya oturdu. Siparişini verdikten bir süre sonra üşüdüğünü söyleyip, içeri geçti. İçki içti. İçkiyi fazla kaçırınca, diğer müşterileri rahatsız etmeye başladı. Kendisini uyardık. Yaklaşık dört saat kadar restoranımızda kaldı. Sonra bir anda ayağa kalkıp, ‘Ben gidiyorum’ deyip, denize atladı” dedi.

  Diğer restoranda çalışan İsrafil Ceran da “Saat 21.30 sıralarında kıyafetleri ıslak bir halde restoranımıza geldi. Üşüdüğünü söyleyip, şal istedi. Bir masaya oturup, sipariş verdi. İsteği üzerine içki servisi yaptık. kapanış saatimize kadar oturdu. Kapanış saati olduğunu söylememiz rağmen, saldırgan bir tavırla dışarı çıkmayacağını söyledi. Polisi arayıp, kendisini dışarı çıkarttık. Bir süre sonra gözden kayboldu” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler