16.6 C
Ankara
19.9 C
İstanbul
21.1 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamAnkara Özel Bakım Merkezi'nde 321 kişi aşılandı

  Ankara Özel Bakım Merkezi’nde 321 kişi aşılandı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Milli Savunma Bakanlığı (MSB), MSB Ankara Özel Bakım Merkezi sakinleri ile görevli personel olmak üzere toplam 321 kişiye koronavirüs aşısı yapıldığını duyurdu. 

  Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, MSB Ankara Özel Bakım Merkezi’nin Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli olan subay, askerî memur, astsubay, uzman jandarma çavuş, uzman erbaşlar, kimsesiz olup da devamlı bakım ve gözetime muhtaç olanlara korunma, bakım ve tedavi hizmetleri sunduğu belirtildi.

  ‘321 KİŞİYE KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI’

  Türk Silahlı Kuvvetlerinin dayanışma, bağlılık, kadirşinaslık niteliklerine uygun hizmet veren kuruluştan 183 kişinin faydalandığı belirtilerek, “Pandemi döneminde yüksek riskli gurupta olan büyüklerimizin sağlıklarını korumak adına ciddi tedbirler alındı.

  Huzurevleri, Yaşlı Bakım Merkezleri ve Özel Bakım Merkezlerine tanınan aşı önceliği kapsamında 21 Ocak 2021’de Ankara İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Özel Bakım Merkezimizde kalan büyüklerimize koronavirüs aşısı yapıldı. Bakım merkezimizde görev yapan personelimizle birlikte toplam 321 kişinin koronavirüs aşıları başarılı şekilde gerçekleştirildi” denildi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler