TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
26 Kasım 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamAlışveriş tutkunlarının gözü 'Kasım indirimleri'nde

Alışveriş tutkunlarının gözü ‘Kasım indirimleri’nde

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Her yıl Kasım ayında düzenlenen efsane indirim günlerinde mağazalar birbirinden dev indirimleriyle adeta alışveriş festivali yaşatıyor. Peki Kasım indirimleri ne zaman başlıyor? Detaylar haberimizde..

Alışveriş tutkunlarını yakından ilgilendiren Kara Cuma (Black Friday) indirimleri başlıyor. Teknolojiden giyime kadar birçok üründe kaçırılmayacak indirimlerin yapıldığı gün, ülkemizde ‘Efsane cuma’, ‘Şahane cuma’ gibi çeşitli isimlerle de biliniyor.

‘Kasım indirimleri’ ne zaman başlıyor?

Black Friday kampanyasına dahil olan online alışveriş sitelerinde belirlenen indirim günleri şu şekilde;

PttAVM, ‘Harika Kasım Günü’ indirimlerini kaçırılmayacak fırsatlarla 24, 25, 26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirecek.

Trendyol ‘Efsane Cuma’ indirimlerini 22 ila 25 Kasım aralığında gerçekleştirecek.

Hepsiburada, ‘Muhteşem Cuma’ indirimleri 21-25 Kasım aralığında gerçekleşecek.

Black Friday indirimleri kaç gün sürüyor?

Black friday indirimleri genellikle 24 saat sürmektedir. Ancak artan talep nedeniyle birçok mağaza ve online alışveriş sitelerinde kampanya süresi uzuyor ve indirimler 3-4 gün boyunca devam edebiliyor.

Black Friday nedir?

Black Friday, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cuma gününe verilen isimdir. Gün 1932’den bu yana Yılbaşı alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Bu günde, mağazalar çok erken saatte açılır ve beklenmedik derecede indirimli fiyatlarla satış yapar.

Kanada ve İngiltere’de de Black Friday günü vardır ve PttAVM gibi internet üzerinden iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satışa dahil olurlar.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler