TRY - Türk Lirası
EUR
11,3383
USD
9,7300
GBP
13,4060
CNY
1,5244
RUB
0,1390
9.8 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
17 C
İzmir
25 Ekim 2021, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerAl Capone'un kişisel eşyaları açık artırmada

  Al Capone’un kişisel eşyaları açık artırmada

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ünlü mafya babası Al Capone’un kişisel eşyaları yarın açık arıtmayla satılacak; eşyalar arasında Al Capone’un iki silahı da var

  ABD’nin California eyaletinde bulunan Witherell’s müzayede evi, 1940’larda Chicago kentinde etkili olan ünlü mafya babası Al Capone’un özel eşyalarının yarın açık arttırmayla satılacağını açıkladı. Capone’un eşyaları arasında aile fotoğraflarının yanı sıra kullandığı iki silahı bulunuyor.

  Al caponeun kisisel esyalari acik artirmada 2 - dış haberler - haberton
  Al Capone’un kişisel eşyaları açık artırmada

  Sacramento kentinde yapılacak açık arttırmada Al Capone’a ve ailesine ait 174 adet kişisel eşya satılacak. Al Capone Mülkü’ne ait eşyalar arasında aile fotoğraflarının yanı sıra Alcatraz Hapishanesi’nden oğlu Sonny Capone’a yazdığı el yazısı mektuplar bulunuyor. Al Capone’un ilgi gören kişisel eşyaları arasında yarı otomatik Colt silahının yanı sıra kravatının üstüne taktığı “AL” yazılı elmas işlenmiş kravat kolyesi yer alıyor.    

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler