TRY - Türk Lirası
EUR
16,8514
USD
15,9400
GBP
19,8474
CNY
2,3705
9 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
15.4 C
İzmir
20 Mayıs 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaAkşener, Altınpark'ta bayram sofrasına katıldı

  Akşener, Altınpark’ta bayram sofrasına katıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Altınpark’ta Bayram Sofrası programına katıldı.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti tarafından düzenlenen Ankara Altınpark’ta Bayram Sofrası programına katıldı. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı programda konuşan Akşener, bayram sofrasının hep hayali olduğunu vurgulayarak, “Türkiye’deki bu kutuplaşmayı, insanların birbirinin karşısına dikilip manevi değerlerimiz üzerinden kavga ettirilmesini bitirecek bir hayalim vardı, o hayalim de bayram sofrasıydı.

  Aksener altinparkta bayram sofrasina katildi 1 - politika - haberton
  Meral Akşener, Altınpark’ta bayram sofrasına katıldı

  Bu bayram sofrasında her bir kişinin temsil edildiği, yani klasik bizim çocukluğumuzdaki, gençliğimizdeki anneanne, babaanne evlerinde kurulan ve genellikle kadınların hazırladığı; Edirneli gelin, Karslı damat, Diyarbakırlı, Batmanlı, Siirtli gelin ya da damat, kulağı küpeli kuzen, başı kapalı yeğenlerin, kızların, delikanlıların bulunduğu ve herkesin elinin yiyeceklere uzandığı bir sofra.

  Bu hayalim benim Türkiye’ye dair bir hayal. Bir ev düşünün; o sofrada güler yüzle, neşeyle ve lezzetle yiyeceklerin eşit bir şekilde paylaşıldığı bir Türkiye hayalimi bugün o ilk adımla o sofrada buluşturan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok az kaldı. Bu sofrayı İYİ Parti olarak biz Türkiye’de kuracağız inşallah” diye konuştu. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler