TRY - Türk Lirası
EUR
19,654
USD
18,645
GBP
22,920
CNY
2,655
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıAkiş GYO'ya GYODER’den 2 ödül

Akiş GYO’ya GYODER’den 2 ödül

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş GYO, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul platformlarından GYODER tarafından organize edilen 17. Gayrimenkul zirvesinde iki farklı kategoride ödüle layık görüldü.

Toplumun ihtiyaç ve taleplerini önceliklendiren, sürdürülebilirliği ise en önemli şirket politikaları arasında konumlayan AKİŞ GYO bu başlıklarda hayata geçirdiği aksiyonlar ile GYODER’in gayrimenkul sektörünün algısını güçlendirerek gelişimini destekleyen projeleri ödüllendirmek amacıyla verdiği GYODER Toplumsal Katkı ve GYODER Sürdürülebilirliğe Katkı ödüllerinin sahibi oldu.

SOSYAL BECERİLERİN GELİŞİMİNE KATKI

Akiş GYO önderliğinde EBRD Teknik desteği ile AYD, Direm Fikir Atölyesi ve TAMPF iş ortaklarıyla hayata geçirilen “BİZ1İZ” Alışveriş Merkezleri Hizmet Çalışanı Eğitim ve Gelişim Programı, 2022 GYODER Topluma Katkı Ödülü’nü almaya layık görüldü.

Akiş GYO’nun sürekli öğrenme ve gelişim anlayışını çalışanlarından, taşeron hizmet çalışanlarına uzanan geniş bir ekosistemde uygulamak amacıyla hayata geçirdiği, sahanın ihtiyaçlarını, sorunlarını ve gelişim alanlarını destekleyen program kapsamında taşeron çalışanların sosyal ve iş becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor.

BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ENDEKSİ’NDE YER ALAN TEK GYO

Sürdürülebilirliği ana gündem maddelerinden biri olarak ele alan ve çevreye ve topluma duyarlı, inovasyon ve dijitalleşme odaklı uygulamalarını geliştirmeye odaklanan Akiş GYO, 2022 yılı itibarıyla Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’ne girmeye de hak kazandı.

BIST Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer alan tek GYO olan Akiş GYO, GYODER’in belirlediği kriterler kapsamında bu alanda gerçekleştirdiği çalışmalarını 2022 GYODER Sürdürülebilirliğe Katkı Ödülü ile taçlandırdı.

“SEKTÖRE VE TOPLUMA DEĞER KATAN AKSİYONLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Akiş GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İ. Gökşin Durusoy, “Gayrimenkul sektörüne, topluma ve sürdürülebilirliğe örnek olacak projeler geliştirerek bu yöndeki çalışmalarımızı sürekli kılmak her zaman stratejimizin temelini oluşturuyor.

Bu kapsamda sektörün öncü platformlarından GYODER tarafından GYODER Toplumsal Katkı ve GYODER Sürdürülebilirliğe Katkı ödüllerinin sahibi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hem şirketimize hem iş ortaklarımıza hem de topluma değer katan aksiyonlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler