TRY - Türk Lirası
EUR
18,1895
USD
18,1049
GBP
21,3741
CNY
2,6557
29.6 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.9 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerAkar'dan Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü'ne ziyaret

  Akar’dan Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’ne ziyaret

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri’de 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde inceleme ve denetlemelerde bulundu.

  Milli savunma bakanı akar, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği kayseri'de, vali gökmen çiçek, büyükşehir belediye başkanı memduh büyükkılıç ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.
  Milli savunma bakanı akar, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği kayseri’de, vali gökmen çiçek, büyükşehir belediye başkanı memduh büyükkılıç ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

  Milli Savunma Bakanı Akar, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Kayseri’de, Vali Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. Beraberindeki Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin tank, top zırhlı araç ve diğer ekipmanının bakım-onarım, modernizasyon faaliyetlerinde önemli rolü olan 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’ne geçen Bakan Akar, inceleme ve denetlemelerde bulundu. Faaliyetlere ilişkin brifing alan Bakan Akar, talimatlar verdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler