TRY - Türk Lirası
EUR
17,4798
USD
16,7614
GBP
20,2897
CNY
2,5013
17.9 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
27 C
İzmir
3 Temmuz 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınMuhafazakar moda tutkunları İstanbul'da

  Muhafazakar moda tutkunları İstanbul’da

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Muhafazakar moda endüstrisinin öncülerinden #Markamarie, dünya genelindeki birçok tasarımcı ve moda markasını Togethere Summit etkinliği kapsamında İstanbul’da bir otelde ağırladı.

  22 marka ve tasarımcının her birinin 6 kıyafetinin sergilendiği ‘Royal Experience’ temasıyla yapılan Togethere Muhafazakar Moda Zirvesi’nin ikinci durağı ise Paris olacak.

  İstanbul’daki defilede, 22 marka ve tasarımcının yer aldığını ve etkinliğe 60 milyondan fazla erişim sağlandığını belirten #Markamarie Kurucu Ortağı Franka Soeria,“Moda defileleri her ne kadar dijitalde gerçekleştirilebilir olsa da aynı etkiyi yaratamayacağı da bir gerçek. Bu yüzden günümüzün modasının ana akımlarından biri olan muhafazakar moda anlayışını podyumlara taşıyarak dünya genelindeki moda tutkunlarını bir araya getirmek istedik. ‘Kraliyet Deneyimi’ temalı Togethere Muhafazakar Moda Zirvesi’nin ilkini muhafazakar modanın önemli merkezlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleştirdik” dedi.

  Muhafazakar moda tutkunları i̇stanbul'da
  Muhafazakar moda tutkunları İstanbul’da

  MARKA VE TASARIMCININ HER BİRİNDEN 6 KIYAFET DEFİLEYE ÇIKTI

  ‘Kraliyet Deneyimi’ temasını, muhafazakar modanın zarif çizgilerini yansıttığı için seçtiklerini aktaran  Soeria,“Düzenlediğimiz etkinlikle muhafazakar modanın zarif ve ince çizgilerini izleyicilerle buluşturduk. Moda tutkunlarının pandemide biriken özlemini bir nebze olsa azaltmanın yanı sıra, moda sektöründeki dayanışmaya da katkıda bulunarak birçok marka ve tasarımcıyı bir araya getirdik. İzleyemeyenler için de etkinlik görüntülerini Togethere Summit kanalından erişilebilir kıldık” ifadelerini kullandı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler