TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
17.6 C
Ankara
19 C
İstanbul
22 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerZeytinburnu Belediyesi Yaz Spor Okulu açıldı

Zeytinburnu Belediyesi Yaz Spor Okulu açıldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Zeytinburnu Belediyesi Yaz Spor Okulu ile özellikle gençler ve çocuklara yönelik olarak düzenlediği eğitici, öğretici ve eğlenceli faaliyetleri başlıyor.

Tüm yaz boyunca devam edecek olan Yaz Spor Okulu, Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı Gezileri, İzci Evi, Zeytinburnu Buz Pisti, Bilim Zeytinburnu Yaz Atölyeleri ve Bilgi Evi Yaz Etkinlikleri ile gençlerin dopdolu bir yaz geçirmeleri amaçlanıyor.

Zeytinburnu belediyesi yaz spor okulu açıldı
Zeytinburnu Belediyesi Yaz Spor Okulu açıldı

Okulların kapanmasıyla birlikte gençlerin sosyal yaşamına yeni renkler katmak isteyen Zeytinburnu Belediyesi, Yaz Spor Okulu, Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı Gezileri, İzci Evi, Zeytinburnu Buz Pisti, Bilim Zeytinburnu Yaz Atölyeleri ve Bilgi Evi Yaz Etkinlikleri düzenliyor. Yaz boyunca, ücretsiz olarak devam edecek olan tüm eğitim ve aktivitelere katılımlar için, belediyenin internet sitesi ziyaret edilebilir.

Zeytinburnu belediyesinden yaza ozel etkinlikler 4108 dhaphoto3 - yerel haberler, i̇stanbul haberleri - haberton

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler