TRY - Türk Lirası
EUR
18,3236
USD
18,0926
GBP
21,7143
CNY
2,6651
31.6 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
36 C
İzmir
18 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitika'Zafer Partisi siyasetinin tam merkezindedir'

  ‘Zafer Partisi siyasetinin tam merkezindedir’

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Zafer Partisi siyasetinin tam merkezindedir. Merkez biziz, herkes kendi konumunu buna göre belirlesin” dedi.

  Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Mersin kongresine katılmak ve il binasının açılışını yapmak üzere kente geldi. Partililer tarafından konvoyla karşılanan Özdağ, ilk olarak il binasının açılışını yaptı. Parti otobüsüyle şehir turu atan Özdağ, kongrenin yapılacağı salona geldi.

  Zafer partisi siyasetinin tam merkezindedir 1 - politika - haberton
  ‘zafer partisi siyasetinin tam merkezindedir’

  Burada konuşan Ümit Özdağ, Türk siyasetinin ayrıldığını belirterek, “Bir tarafta saray ittifakı diğer yanda sarı muhalefet, bir sahte mücadele içindeler. Şikeli bir mücadele. Türk milletinin gerçek sorunları, gerçek talepleri duymazlıktan geliniyor ve susuluyor. Biz Zafer Partisi olarak Türk milletinin gerçek sorunlarını ve taleplerini gündeme getirmeye başladığımızda Türk halkının desteğini arkamıza alacağımızı bilerek yola çıktık.

  Zafer Partisi siyasetinin tam merkezindedir. Merkez biziz, herkes kendi konumunu buna göre belirlesin. Bugünlerde görüyoruz ki sarı muhalefet 6’lı masada oturmuş, bizim ekonomi programımızdan alıntılar yapıyor. Ne güzel, demek sizler de bir şeyler öğreniyorsunuz. Öğretecek daha çok şeyimiz var ve daha çok şey öğreneceksiniz. Önce muhalefet nasıl yapılır, onu öğreneceksiniz” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler