31.2 C
Ankara
33 C
İstanbul
38 C
İzmir
Cumartesi, Temmuz 31, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYüzme havuzları 1 Temmuz'da açılıyor

  Yüzme havuzları 1 Temmuz’da açılıyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in Çankaya’da bir ilk olarak hayata geçirdiği Çankaya Belediyesi’nin yüzme havuzları 1 Temmuz’dan itibaren hizmete açılıyor.

  Çankaya Belediyesi’nin Erdal İnönü Kapalı Yüzme Havuzu ve Cumhuriyetimizin 97. Yılına armağan olarak hizmete açtığı Mustafa Kemal Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi üyelik başvurularını almaya başladı.   

  Çankaya Belediyesinin pandemi kısıtlamaları nedeniyle bir süredir hizmet veremeyen spor tesisleri, 1 Temmuz itibariyle yeniden açılıyor. Birlik Mahallesi’nde 2018 Eylül ayında hizmete başlayan Erdal İnönü Kapalı Yüzme Havuzu ile Çiğdem Mahallesi’nde geçtiğimiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılışı yapılan Mustafa Kemal Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi, havuzları ve spor salonları ile hizmet vermeye başlıyor. Pandemi kuralları çerçevesinde, şu an için sadece bireysel spor yapma imkanı sunacak tesislere başvurular da başladı.  

  HİZMETTE ÇANKAYA FARKI  

  Çankaya Belediyesi tarihinin en büyük yatırım planını hayata geçirdiklerini ve çok sayıda eser kazandırdıklarını kaydeden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Çankaya’da bir ilki gerçekleştirerek önemli bir eksik olan yüzme havuzlarını da Çankayalı komşularımızın hizmetine sunduk. Pandemi nedeniyle bir süredir kapalı olan spor tesislerimiz yeniden hizmette.   

  Yüzme havuzları 1 temmuz'da açılıyor
  Yüzme havuzları 1 Temmuz’da açılıyor

  Halkımıza söz vermiştik; bu sözü bu dönemde de tutacağız ve Çankaya’nın farkını ortaya koyacağız. Geçmişimizin birikimi ile geleceği kurma irademizle çalışmaya devam edeceğiz, ilçemize yeni eserler kazandıracağız” diye konuştu.  

  Vatandaşların detaylı bilgi için tesislere başvurabileceği iletişim bilgileri şöyle: 

  Mustafa Kemal Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi 

  • Çiğdem Mahallesi 1549. Cadde No:4 0 (312) 458 90 00/1881  

  Erdal İnönü Kapalı Yüzme Havuzu 

  • Birlik Mahallesi 451. Cadde No:1 0 (312) 441 20 18  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler