TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
26 Mart 2023, Pazar
Ana SayfaDış HaberlerUkrayna HaberleriYüzlerce kez teşekkür ederim

Yüzlerce kez teşekkür ederim

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, “Size yüzlerce kez teşekkür edebilirim ve bu şimdiye kadar yaptıklarımıza bakıldığında kesinlikle haklı ve adil olacaktır, ancak yüzlerce ‘teşekkür ederim’ yüzlerce tank değil” ifadelerini kullandı.

NATO’nun Ramstein Hava Üssü’nde yapılan Ukrayna Savunma Temas Grup Toplantısı’nda video konferans yöntemiyle konuşan Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, “Size yüzlerce kez teşekkür edebilirim ve bu şimdiye kadar yaptıklarımıza bakıldığında kesinlikle haklı ve adil olacaktır, ancak yüzlerce ‘teşekkür ederim’ yüzlerce tank değil” ifadelerini kullandı.

NATO ülkeleri Savunma Bakanlarının katıldığı NATO’nun Ramstein Hava Üssü’nde bugün yapılan Ukrayna Savunma Temas Grup Toplantısı’na video konferans yöntemiyle katılarak konuşma yapan Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski “Size yüzlerce kez teşekkür edebilirim ve bu şimdiye kadar yaptıklarımıza bakıldığında kesinlikle haklı ve adil olacaktır, ancak yüzlerce ‘teşekkür ederim’ yüzlerce tank değil” ifadelerini kullandı.

Zelenski konuşmasında Rus topçularına ve hava saldırılara karşı gerekli silahlar yerine ‘kelimeleri’ koyamayacağını vurgulayıp “Hızlanmak zorundayız! Sizinle müzakere ettiğimiz hava savunma ve topları, zırhlı araçlar ve tanklar gibi zaman da ortak silahımız haline gelmeli” dedi.  

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler