TRY - Türk Lirası
EUR
20,382
USD
18,824
GBP
22,691
CNY
2,778
5 Şubat 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerYüz yüze eğitime erteleme kararı

Yüz yüze eğitime erteleme kararı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

ABD’nin New York Belediye Başkanı Bill De Blasio, koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında yüz yüze eğitime erteleme kararı aldıklarını açıkladı.

ABD’nin New York kenti Belediye Başkanı Bill De Blasio, okulların açılma tarihinin ertelendiğini duyurdu. Blasio, daha önce planlanan 10 Eylül tarihinin 21 Eylül’e çekildiğini belirtti.

ABD medyası, Blasio’nun olası bir ‘öğretmen grevi’ ile karşı karşıya olduğunu bildirdi. Blasio’nun yüzlerce okul müdüründen, kentte bulunan 1800 okulu, tekrar açmaya hazırlamanın imkansız olduğu konusunda bilgi aldığı ifade edildi.

NEW YORK’TA SON DURUM

ABD’de koronavirüsten en çok etkilenen kentler arasında bulunan New York’ta son açıklanan verilere göre 234 bin 542 kişi virüse yakalandı. Kentte virüs kaynaklı can kaybının ise 23 bin 703’e ulaştığı ifade edildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler