TRY - Türk Lirası
EUR
20,378
USD
18,820
GBP
22,674
CNY
2,778
4 Şubat 2023, Cumartesi
Ana SayfaÖne ÇıkanYurt bahçesindeki kediler çuvala konularak toplandı

Yurt bahçesindeki kediler çuvala konularak toplandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bilecik’te, KYK yurdu bahçesindeki kediler çuvala konularak toplandı. Olayla ilgili yurt müdürü ile 3 çalışan hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Hürriyet Mahallesi’nde Ertuğrulgazi Kredi ve Yurtlar Kurumu’ndaki (KYK) öğrenciler, görevlilerin bahçedeki kedileri çuvallara koyarak topladığını fark etti. Tepki gösterip, durumu polise bildiren öğrenciler, çuvallara konulan kedileri serbest bıraktı. Toplanan kedilerin konulduğu çuvalların açılma anları ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından yurt müdürü ile 3 çalışan hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce idari, Bilecik Başsavcılığı’nca ise adli soruşturma başlatıldı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler