TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınYünsa'dan Sonbahar Kış 2023-2024 koleksiyonu

  Yünsa’dan Sonbahar Kış 2023-2024 koleksiyonu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dünyanın beş büyük üst segment yünlü kumaş üreticilerinden Yünsa, Sonbahar Kış 2023-2024 koleksiyonunu Paris’te tanıttı. Yaşamın doğal canlılığını yansıtan renklerin ve desenlerin ön plana çıktığı koleksiyonda, erkek ve kadın giyime yönelik kumaşların yanı sıra premium kumaşlar da yer alıyor.

  Avrupa’nın en büyük entegre üst segment yünlü dokuma kumaş üreticisi Yünsa, Sonbahar Kış 2023-2024 koleksiyonunu Paris’te düzenlenen Première Vision Tekstil Fuarı’nda tanıttı. Fuara katılan onlarca uluslararası markanın büyük beğenisini kazanan bu koleksiyonda Yünsa’nın erkek-kadın ve premium kumaşları bulunuyor. Koleksiyondaki desenler doğanın canlılığını yansıtıyor ve dünyanın yüzeylerinden ilham alıyor.

  Öncelik kalite ve sürdürülebilirlik

  Yünsa Genel Müdürü Mustafa Sürmegöz, kaliteyi ve sürdürülebilirliği öncelik edinerek ortaya çıkardıkları koleksiyonlarla her zaman modayı ve trendi en doğru şekilde yansıtarak iş ortaklarına sunduklarının altını çizdi. Sürmegöz, “Yeni koleksiyonumuzu da bu bakış açısıyla hazırladık. Kadın koleksiyonumuzda; 3D görünümlü zengin armürlerden oluşan akışkan krep elbiselikler, maskulen twiller, kış aylarının vazgeçilmezi olan yumuşak dokulu strayhgarnlar ve tüvit ceketliklerin yanı sıra fırçalı yüzeylerden oluşan palto ve kabanlıklarımıza kadar geniş bir konsept sunuyoruz.

  Koleksiyonumuzda ayrıca rahat görünümün ön planda olduğu farklı yüzeylerden oluşan elastikiyeti yüksek kumaşlar ile yeni geliştirdiğimiz dry touch finishler oldukça ilgi görüyor. Naturel bej ve vizonlarla başlayan, devamında kahvenin, yeşilin, turuncunun, pembenin ve morun ön plana çıktığı çok başarılı bir koleksiyon hazırladık” dedi.

  Erkeklere kış aylarında şıklık

  Erkek koleksiyonu için sözlerine devam eden Sürmegöz, “Yünsa erkeğinin iyi bir klasikçi ve aynı zamanda da konforundan ödün vermeyen smart ama casual bir erkek gardırobuna sahip olduğunun altını önemle çiziyoruz bu koleksiyonda. Klasik çizgilerimizi yüksek elastikiyetle birleştirdiğimiz yeni finishlerimiz, 3D görünümlü blazer ceketliklerimiz ve örme görünümlü dokuma ceketliklerimiz; kışın vazgeçilmezi strayhgarnlar ve konforlu flaneller bu koleksiyonun temel taşları arasında bulunuyor. Koleksiyonun genelinde ise naturel renklerden kahve tonları ve yeşile uzanan bir palet hakimiyeti var” diye konuştu.

  Premium kumaşlar

  Sürmegöz, Yünsa’nın Sonbahar Kış 2023-24 Premium Koleksiyonu için de sözlerini şöyle sürdürdü: “Premium koleksiyonumuzu diğer koleksiyonlarımızdan ayıran en önemli özellik, oldukça ince mikron yünlerden ve tamamen doğal elyaflardan oluşan ürünlerimizi içeriyor olmasıdır. Bu koleksiyonda, fine micron yünler, cashmere, alpaca ve ipeklerden oluşan zengin bir ürün çeşitliğine sahibiz. Klasikte 150’S, 140’S ve 130’S kumaşlarımız desenleri ve finishleriyle oldukça beğeni topluyor.

  Ayrıca yıkanabilir yüksek elastikiyetli konforlu kumaşlarımız bu grupta öne çıkıyor. Premium erkeği klasiğin yanı sıra, casual line içeriğine de sahip. Zengin dokulu soft touch casual ceketliklerimiz, flanellerimiz ve bunların yanı sıra yıkanabilir, %100 yün 140’S gömleklik kumaşlarımız, iki ve üç katlı %100 yün doğal stretch performans kumaşlarımız ile çift katlı paltoluk kumaşlarımız sezonun favorileri arasında. Yine naturel ve doğal renklerin daha baskın olduğu bu koleksiyon kahve, kiremit ve yeşille zenginleşen bir palette.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler