TRY - Türk Lirası
EUR
20,382
USD
18,824
GBP
22,691
CNY
2,778
5 Şubat 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerPolitikaYunanistan, sorumluları yargılamalıdır

Yunanistan, sorumluları yargılamalıdır

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Türkiye’den Yunanistan’a geçmeye çalışan mültecilerin öldürüldüğü iddialarının araştırılması için Avrupa Parlamentosu’nda 100’den fazla imza toplandığını duyurdu.

Dışişleri bakan yardımcısı yavuz selim kıran, türkiye’den yunanistan’a geçmeye çalışan mültecilerin öldürüldüğü iddialarının araştırılması için avrupa parlamentosu’nda 100’den fazla imza toplandığını duyurdu.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, “Yunan güvenlik güçleri ülkemizden Yunanistan’a geçmeye çalışan mültecilerin öldürüldüğünü yalanlamıştı. Avrupa Parlamentosu konunun araştırılması için 100’den fazla imza topladı. Yunanistan, mültecilere karşı yükümlülüklerini yerine getirmeli ve sorumluları yargılamalıdır” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler