TRY - Türk Lirası
EUR
20,504
USD
18,819
GBP
22,987
CNY
2,795
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerYük gemisi alev aldı

Yük gemisi alev aldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İran’ın güneyinde yer alan Buşehr kentindeki Tengestan Muhammed Ameri Limanı’nda yük gemisi alev aldı. Yangın, denizden ve karadan müdahaleyle 4 saatte kontrol altına alındı. 

İran’ın resmi haber ajansı İRNA, sabah saatlerinde çıkan yangının, bölgeye sevk edilen itfaiye ekiplerince denizden ve karadan yapılan müdahale sonucu 4 saatte kontrol altına alındığını duyurdu. Yangının sıçramasının engellenmesi amacıyla yakında bulunan gemiler uzaklaştırıldı.

İran’ın güneyinde yer alan buşehr kentindeki tengestan muhammed ameri limanı’nda yük gemisi alev aldı. Yangın, denizden ve karadan müdahaleyle 4 saatte kontrol altına alındı.  

Can kaybı olmazken, yangının neden çıktığı henüz belirlenemedi. Geminin yüküne ilişkin bilgi verilmezken, yangının deniz kirliliğine neden olduğu aktarıldı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler