TRY - Türk Lirası
EUR
11,3383
USD
9,7300
GBP
13,4060
CNY
1,5244
RUB
0,1390
9.8 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
17 C
İzmir
25 Ekim 2021, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYücel Yılmaz'a Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülü

  Yücel Yılmaz’a Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülü

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ankara’da düzenlenen Medya Ödüllerinde, ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü

  Siyaset, sanat, spor, medya ve iş dünyasından isimlerin ödüllendirildiği 11. Buhara Medya Ödülleri Töreni, Ankara’da düzenlendi. ‘Başarı İçin Yeniden Bir Arada, Yeniden Birlikte’ sloganıyla gerçekleştirilen ödül töreninde; başarılı çalışmaları ve yenilikçi projeleriyle çalışmalarına devam eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü.

  Yucel yilmaza yilin buyuksehir belediye baskani odulu 2 - yerel haberler - haberton
  Yücel Yılmaz’a Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülü

  SİYASET DÜNYASINDAN PEK ÇOK İSİM KATILDI

  Ödülü Başkan Yücel Yılmaz adına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri’nin elinden, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Küçükkaptan aldı.

  Programa; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Ömer İleri, Hamza Dağ, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ve siyaset dünyasından sanat dünyasına, spor camiasından medya çalışanlarına kadar pek çok isim katıldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler