TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
9.3 C
Ankara
16.3 C
İstanbul
11 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYönetmen Hakan Yusufoğulları'ndan film müjdesi!

Yönetmen Hakan Yusufoğulları’ndan film müjdesi!

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Hem yönetmenliği hem de sektördeki yaptığı projelerle isminden sıkça bahsettiren yapımcı Hakan Yusufoğulları, yeni projeleri ile ilgili konuştu.

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve serinin ilk filmi olan Zebun, sinemaseverlerden yoğun bir ilgi görmüş ve güzel bir gişe hasılatı elde etmişti. Yeni projeler için vakit kaybetmeden harekete geçen Yusufoğulları, 3 yeni film projesi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan ünlü yönetmen, yeni projeleri ile ilgili konuştu.

Film projelerinden bahseder misiniz, isimleri neler?

Korku türünde çekmiş olduğumuz Zebun geçtiğimiz aylar içerisinde vizyona girdi ve sinemaseverlerden çok sayıda olumlu dönüş aldık, internet ortamlarında da çok sayıda olumlu görüş olunca zaten serinin ilk filmi demiştik ve Zebun 2 için harekete geçtik, çekimler için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Yonetmen hakan yusufogullarindan film mujdesi 1 - kültür ve sanat - haberton
Yönetmen hakan yusufoğulları’ndan film müjdesi!

ikinci filmimiz ise komedi türünde bir iş olacak. İsmi ”Kiralık iş” diğer komedi filmlerinden en çok ayıran özelliğin başında komik sahnelerin yaşandığı yerle küfür vb. unsurlara yer vermememizden geçiyor. Son zamanlarda ailelerin ailece gidip izleyeceği eğlenceli ve çıtayı üst seviye çıkarılmış bir kalitede komedi filmi diyebilirim.

üçüncü filmimiz, korku ve gerilim türünde bir film olacak ismi ”Sallas” yine sinemaseverleri özelliklede korku ve gerilim meraklılarını cezbedecek bir film olacağını düşünüyorum.

Bize biraz çalışma şeklinizden ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

Evet yoğun bir tempo ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son 3 aydır projelerinden yoğunluğundan dolayı uyuduğum 3, 4 saati geçtiğini kesinlikle hatırlamıyorum. Yoğun geçiyor lakin seyircide beklentiyi karşıladığımızda ve onlardan o güzel tepkileri aldığımızda inanın bütün yorgunluğum gidiyor ve verdiğim emek ve çabanın değdiğine inanıyorum. Her yaptığımız projede çıtayı biraz daha yukarılara taşıdığımıza inanıyorum ve bu yeni projelerimizin de yine en çok izlenen ve seyirciden olumlu geri dönüşlerin alındığı filmler arasında olacağını düşünüyorum.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler