TRY - Türk Lirası
EUR
15,2895
USD
13,4703
GBP
18,3557
CNY
2,1234
-9.3 C
Ankara
2.3 C
İstanbul
-0.2 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYıldız Çankaya Evi kurs kayıtları başlıyor

  Yıldız Çankaya Evi kurs kayıtları başlıyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesinin 27 Kasım’da hizmete açtığı Yıldız Çankaya Evi kurs kayıtları başlıyor. 16 ayrı branşta eğitim ve hobi kurslar için kayıtlar 20-25 Aralık tarihleri arasında yapılacak. 

  Cankaya evi kurs giyim - kültür ve sanat - haberton

  Çankaya Belediyesinin 27 Kasım’da hizmete açtığı Yıldız Hizmet Binası ve Belediye Bahçesi içinde yer alan Yıldız Çankaya Evi’nde yeni eğitim dönemi başlıyor.

  16 ayrı branşta eğitim ve hobi kurslar için kayıtlar 20 Aralık’ta açılacak.

  25 Aralık’a kadar sürecek kayıtların ardından pandemi koşulları dikkate alınarak hazırlanan takvimle Yıldız Çankaya Evi‘nde kurslar için ders zili çalacak. 

  İlk dönemde, İngilizce, Fransızca, kırkyama, iğne oyası, giyim, seramik, çini, mefruşat, gitar, pilates, yoga, latin dansları, spor, dekoratif ev aksesuarları, cam vitray ve resim branşlarında eğitimlerin verileceği Yıldız Çankaya Evi’nde dersler kayıtların ardından Ocak ayında başlayacak. 

  YENİ ÇANKAYA EVLERİ GELİYOR

  Her zaman Çankayalıların yararına olan hizmetleri hayata geçirdiklerini belirten Başkan Taşdelen, “Vatandaşlarımızın yeteneklerini geliştirdikleri, evlerinin yanı sıra ikinci bir adres olarak gördükleri, çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet ettikleri Çankaya Evlerimizin sayısını daha da artırıyoruz.

  Yıldız çankaya evi kurs kayıtları başlıyor
  Yıldız Çankaya Evi kurs kayıtları başlıyor

  Bu yıl Türkan Saylan Çankaya Evi, Öveçler Nazım Hikmet ve Yıldız Çankaya Evlerini hizmete açtık. Dikmen Karapınar’da ve Kırkkonaklar’da temel attık. Çayyolu’nun temelini bu yıl atacağız. Boş zamanlarında sosyalleşebilecekleri ve adını 21. Yüzyılın halk evleri olarak tanımladığımız Çankaya Evleri’nde gülen yüzlerle buluşmak en büyük gurur” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler