TRY - Türk Lirası
EUR
15,4511
USD
13,6718
GBP
18,1855
CNY
2,1439
2.9 C
Ankara
13.1 C
İstanbul
12.7 C
İzmir
3 Aralık 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatYeşilçam müzikleri anılarda yolculuğa çıkaracak

  Yeşilçam müzikleri anılarda yolculuğa çıkaracak

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Mamak’ta Nostalji Rüzgârı esecek. Yeşilçam müzikleri anılarda yolculuğa çıkaracak. Yeşilçam Şarkıları Konseri 18 Kasım Saat: 20.00’da Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

  Neşeli Günler, Dila Hanım, Selvi Boylum Al Yazmalım, Hababam Sınıfı, Çiçek Abbas gibi unutulmaz Türk filmlerinin kulaklardan silinmeyen melodileri Mamak’ta seslendirilecek. Mamak Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü ile birlikte düzenlenecek olan Yeşilçam Şarkıları Konseri’nde, Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 7’den 70’e herkesin gönlünde yer etmiş Yeşilçam filmlerinin kulaklardan silinmeyen melodilerini seslendirerek Mamaklılara unutulmaz bir gece yaşatacak. Şef Özgür Ulaş Doğanoğlu eşliğinde Yeşilçam Şarkıları Konseri 18 Kasım Saat: 20.00’da Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

  Sanatı ve sanatçıları Mamaklılarla buluşturuyoruz

  Yeşilçam’ın hafızalara kazınmış şarkılarıyla nostalji dolu Yeşilçam Şarkıları Konseri’ne tüm vatandaşları davet eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Sanatı ve sanatçıları Mamaklılarla buluşturuyoruz. Yeşilçam’ın unutulmaz parçalarıyla vatandaşa nostaljik bir gece  yaşatacak olan Yeşilçam Şarkıları Konseri’ne tüm halkımızı davet ediyorum” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler