TRY - Türk Lirası
EUR
20,495
USD
19,031
GBP
23,256
CNY
2,764
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYenimahalleli öğrencilere saç kesim desteği

Yenimahalleli öğrencilere saç kesim desteği

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Yenimahalle Belediyesi, ara tatilin ardından okula başlayacak öğrencilere saç kesim desteği verdi.

Şentepe ve Karşıyaka mahallelerinde tespit edilen 500’e yakın ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencisi, iki gün boyunca Yenimahalle Belediyesi kuaför ve berberleri tarafından ücretsiz tıraş edilerek okula hazırlandı.

Minikler okula hazır

Sabah erken saatlerde aileleriyle birlikte Kaletepe Kültür Merkezi ve Karşıyaka Kültür Merkezi YENİMEK Kuaförlük sınıflarına gelen öğrenciler, sıraya girerek, tıraş olmayı bekledi. Sıra kendilerine geldiğinde kuaför abi ve ablalarına heyecanla istedikleri modelleri anlatan minikler, yapılan hizmet için de Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür etti.

Yenimahalleli ogrencilere sac kesim destegis - yerel haberler, yenimahalle belediyesi - haberton
Yenimahalleli öğrencilere saç kesim desteği

Hayat çok pahalı

Ücretsiz saç kesimi projesinin ekonomik olarak zorlanan ailelere destek amacıyla yapıldığını kaydeden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Çalışma kapsamında 500 çocuğumuzun saç kesimleri yapıldı.

Maalesef hayat çok pahalı ve gün geçtikçe ekonomik sıkıntılar büyümeye devam ediyor. Yüzünü bir nebze de olsa güldürebildiğimiz her vatandaşımız, her çocuğumuz bizim için çok değerli. Belediye imkanlarımız el verdiği sürece bu ve benzeri sosyal destek çalışmalarımız devam edecek. Tüm çocuklarımıza okullarında başarılar diliyorum” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler