TRY - Türk Lirası
EUR
17,5307
USD
16,8011
GBP
20,3555
CNY
2,5076
17.3 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYenimahalle'de "Mucize Şov"

  Yenimahalle’de “Mucize Şov”

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yenimahalle Belediyesi, Yazar, Fotoğrafçı Nuray Temizer ile Mavianne olarak bilinen çevre mühendisi, blogger ve köşe yazarı Fatma Erdem’in birlikte sahneye taşıdığı “Mucize Şov”u vatandaşlarla buluşturdu.

  Sinan Bengier Tiyatro Salonu’nda gerçekleşen gösteride, Mutlu Olma ve Kaliteli Yaşam Semineri adı altında Fibromiyalji Sendromu konusu işlendi.

  Yenimahalle'de
  Yenimahalle’de “Mucize Şov”

  Fibromiyalji Sendromu ele alındı

  Mutlu insan ve mutluluğun insan vücuduna verdiği olumlu etki konusu ile başlayan seminer daha sonra kronik yumuşak doku romatizmal ağrı sendromu olan ve kadınlarda erkeklerden üç kat fazla görülen Fibromiyalji konusudoktor ve fizyoterapist konuklarla Yenimahallelilere anlatıldı.

  Fibromiyalji Sendromu’nun ne tür bir hastalık olduğu ve nasıl tedavi edilebileceği konusunda katılımcıları aydınlatan uzmanlar, aynı dertten muzdarip olan vatandaşların sorularını da cevapladı.

  Yenimahalle belediyesi, yazar, fotoğrafçı nuray temizer ile mavianne olarak bilinen çevre mühendisi, blogger ve köşe yazarı fatma erdem’in birlikte sahneye taşıdığı “mucize şov
  Yenimahalle Belediyesi, Yazar, Fotoğrafçı Nuray Temizer ile Mavianne olarak bilinen çevre mühendisi, blogger ve köşe yazarı Fatma Erdem’in birlikte sahneye taşıdığı “Mucize Şov”u vatandaşlarla buluşturdu.

  Mutsuzluk ağrıları arttırıyor

  Seminere farklı bir bakış açısı getiren ve mutsuzluğun ağrıları artıran bir faktör olduğunu söyleyen Temizer ve Erdem ikilisi, müzikli şovları da seminere dahil etti. Şovda, tiyatro oyuncuları ve müzikleriyle gösteriye eşlik eden bir de müzisyen yer alarak, mutlu olmak için yapılabilecek küçük değişikliklerin mucizelere dönüşmesinin örnekleri tiyatro sanatçıları tarafından canlandırıldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler