TRY - Türk Lirası
EUR
17,4600
USD
16,3806
GBP
20,5435
CNY
2,4475
21.5 C
Ankara
23.5 C
İstanbul
29.7 C
İzmir
25 Mayıs 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYenimahalle'de bayram temizliği

  Yenimahalle’de bayram temizliği

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Cami ve mescitlerimizin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını belirli periyotlarla yaptık. Yenimahalle’de bayram temizliği çalışması tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

  Yenimahalle Belediyesi, ilçeyi bayrama hazırlamak amacıyla başlattığı temizlik ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Yenimahalle’deki cami ve mescitler Ramazan Bayramı öncesinde tek tek elden geçiyor. Yenimahalle Belediyesi ekipleri bölgede periyodik olarak gerçekleştirilen çalışmalara bayram öncesinde hız vererek vatandaşların rahat bir bayram geçirebilmesi için titizlikle çalışıyor.

  Yenimahalle'de bayram temizliği
  Yenimahalle’de bayram temizliği

  Belediye ekipleri, ilçedeki toplam 240 caminin halılarını süpürüp kuru temizlemesini yaptı. Ayrıca camiler haşerelere karşı ilaçlandı. Titizlikle temizlik yapan ekipler, camilerin güzel kokması için gül suyu sıkmayı da unutmadı.

  Yenimahalleli hizmetlerden memnun

  Belediye ekiplerinin çalışma temposu vatandaşların da takdirini topluyor. Yapılan çalışmalarla ilgili memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar “Başkanımızın ve ekibinin hizmetlerinden memnunuz. Yenimahalle Belediyesi’nin camilerimizde ve mezarlıklarda yıllardır yaptığı temizlik çalışmasından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Yalnızca camilerimizde değil, okullarımızda, cadde ve sokaklarımızda yapılan çalışmalar da bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” diye konuştu.

  Yenimahalle belediye başkanı fethi yaşar, “cami ve mescitlerimizin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını belirli periyotlarla yaptık.  yenimahalle'de bayram temizliği çalışması tüm hızıyla devam ediyor” dedi.
  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Cami ve mescitlerimizin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını belirli periyotlarla yaptık. Yenimahalle’de bayram temizliği çalışması tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

  Bayram Yenimahalle’de güzel

  Bayram hazırlıklarını yakından takip eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Göreve geldiğimiz günden itibaren cami ve mescitlerimizin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını belirli periyotlarla yaptık. Ramazan Ayı boyunca temizlik çalışmalarımızı artırdık. Şimdide bayram öncesi Yenimahalle de kapsamlı bir bayram temizliği çalışması yürütüyoruz. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler