TRY - Türk Lirası
EUR
16,1121
USD
15,4982
GBP
18,9451
CNY
2,2803
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24.6 C
İzmir
16 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYenimahalle Belediyesi’nin faaliyetleri onaylandı

  Yenimahalle Belediyesi’nin faaliyetleri onaylandı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yenimahalle Belediyesi’nin 2021 Yılı Faaliyet Raporu, Nisan ayı meclis olağan toplantısında görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.

  2021 Faaliyet Raporu Kitapçığının dağıtıldığı toplantıda konuşan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Sizlere dağıtmış olduğumuz kitapçıkta gerçekleştirilen faaliyetleri, bürokrat arkadaşlarımla birlikte bütün gücümüzle çalışarak başardık. Kamu kaynaklarını doğru kullanarak şükürler olsun ki verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdik” dedi.

  Yenimahalle belediyesinin faaliyetleri onaylandi 1 - yerel haberler, yenimahalle belediyesi - haberton
  Yenimahalle Belediyesi’nin faaliyetleri onaylandı

  Vatandaş sandıkta bana güvendi

  3 dönemdir hiçbir rakibini karşısına almadığını da sözlerine ekleyen Başkan Yaşar,” Kimse ile yarış halinde olmadım. Yaptıklarımı söyledim, yapacaklarımı söyledim. Vatandaş da sandıkta bana güvendi ve 13 yıldır hayatımın önemli bir bölümünü geçirdiğim Yenimahalle’de görevimi sürdürüyorum. Önemli olan o kitapçık değil, kitapçığın içindeki işler, o sayfaların dolu olması. Önemli olan ben belediye başkanlığını bıraktığımda, göreve geldiğim ilk günkü Yenimahalle ile bıraktığım Yenimahalle’yi, vatandaşlarımızın vicdanlarında tartmasıdır” diye konuştu.

  Yenimahalle belediyesinin faaliyetleri onaylandi 2 - yerel haberler, yenimahalle belediyesi - haberton
  Yenimahalle Belediyesi’nin faaliyetleri onaylandı

  Her işini kendi yapıyor Yenimahalle

  Yenimahalle’nin Türkiye’nin en güçlü ilçe belediyesi olduğuna da değinen Yaşar, “Bugün Yenimahalle Ankara’nın en güçlü belediyesidir. Bunu iddia ile söylüyorum. Halkın rahat ulaşabildiği, hizmetin anında yerine getirildiği bir Yenimahalle’yi yarattık. Belediyecilik sadece asfalt dökmek, kaldırım yapmak değildir. Kültürü, sanatı, sporu, eğitimi, sağlığı her şeyi ile örnek bir Yenimahalle var artık. Bin 200 personel ile aldığımız Yenimahalle’de şuan 4 bin kişi çalışıyor. Her işini kendi yapıyor Yenimahalle” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler