TRY - Türk Lirası
EUR
20,502
USD
19,037
GBP
23,266
CNY
2,765
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerPolitikaYeniden Refah baraj problemi olmadan seçime girecek

Yeniden Refah baraj problemi olmadan seçime girecek

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Seçim 14 Mayıs’ta da olsa, haziranda da olsa, bu pazar da olsa Yeniden Refah baraj problemi olmayan, güçlü bir siyasi aktör olarak inşallah seçimlere girecektir” dedi.

‘Anadolu Buluşmaları’ programı kapsamında Yozgat’a gelen Fatih Erbakan, Muhtarlar Derneği ile Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Erbakan, 7 ayda 54 binin üzerinde yeni üye kaydı ile Türkiye’nin en fazla üye kaydeden ve en hızlı büyüyen partisi haline geldiklerini belirterek, “Birinci büyük kongremizi 17 Kasım 2019’da yaparak, birinci şahlanışı gerçekleştirdik. 6 Kasım 2022’de muazzam büyük bir kongre yaptık. İkinci şahlanışımızı gerçekleştirdik.

Şimdi inşallah yapılacak olan 14 Mayıs’taki seçimlerde de üçüncü büyük şahlanışımızı gerçekleştirerek, milletimizin Milli Görüş özlemine, Milli Görüş hasretine son vereceğiz. Seçim 14 Mayıs’ta da olsa, haziranda da olsa, bu pazar da olsa Yeniden Refah baraj problemi olmayan, güçlü bir siyasi aktör olarak inşallah seçimlere girecektir” diye konuştu

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler