TRY - Türk Lirası
EUR
18,5250
USD
17,9489
GBP
21,9075
CNY
2,6612
24 C
Ankara
23.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
11 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıYeni nesil oniki etkinliğinde e-ticaret konuşulacak

  Yeni nesil oniki etkinliğinde e-ticaret konuşulacak

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye’de ilk defa yapılacak olan yeni nesil oniki etkinliği yarın (20 Haziran 2022’de) Zorlu Performans Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. e-ticaret ve e-ihracatın konuşulacağı etkinlikte iş adamları bir araya gelecek.

  Oniki’nin Kurucu Ortağı&CEO’su Ziya Kızıltan ile ekibinin yaklaşık 1 senedir üzerine çalıştığı yeni nesil etkinlik deneyimi Oniki, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

  Katılımcıların Oniki uygulaması aracılığıyla numaralandırılmış özel masalara yönlendirildiği fiziksel etkinlik,
  3 dakika ile sınıflandırılan açılış konuşması ile başlayacak. Oniki uygulaması sayesinde her tanışma seansının farklı bir masada geçmesi sağlanan etkinliğin bu bölümde toplamda her biri 12 dakikalık 4 sunum ve 6 özel tanışma seansı gerçekleşecek.

  Açılışı Oniki Kurucu Ortağı & CEO Ziya Kızıltan ve Oniki İçerik Pazarlama Uzmanı İrem Nur Akgün gerçekleştirecek.

  Etkinlikte açılış konuşmalarını Aykut Seyrek – Teknolojik Grup Başkanı, Burhan Eliaçık – TÖDEB Başkanı, Hakan Çevikoğlu – ETİD YK Başkan Yardımcısı / PttAvm – CEO’su, Utku Ayyarkın – Aras Kargo / Genel Müdür’ü yapacak.

  Yapay zeka destekli yazılım ile B2B eşleşme yapabilen yeni hibrit etkinlik teknolojisi ‘Oniki’, etkinlikten faydalanmak isteyen kişilerin bilet satın alma aşamasında doldurdukları başvuru formu sayesinde; işleri ve kendileri için en ideal çözümleri sunan diğer 12 katılımcı ile eşleşmesini sağlıyor. Eşleşen katılımcılar fiziksel olarak düzenlenen etkinlikte bir araya gelerek iş süreçlerinin çözümü ve ortaklık kurabiliyor.

  Oniki, e-ticaret ve e- ihracat alanında çözüm üreten firmalar ile bu alanlarda çözüm arayan üretici, KOBİ ve girişimcileri bir araya getirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda sponsor sunumları sayesinde, katılımcılar sektöre dair en güncel ve en doğru bilgilere kısa zamanda erişebilecek.

  Yeni nesil oniki etkinliğinde e-ticaret konuşulacak
  Yeni nesil oniki etkinliğinde e-ticaret konuşulacak

  Oniki’ye online katılım?

  Oniki, dünyanın her noktasından katılım sağlanabilmesiyle de benzerlerinden ayrılıyor. Hibrit model avantajıyla Oniki’ye hem fiziksel hem de online olarak katılım gösterilebiliyor. 20 Haziran Pazartesi günü Zorlu PSM’de fiziksel olarak gerçekleştirilecek etkinlik, eş zamanlı olarak online da devam edecek. Fiziksel etkinlik kontenjanından yararlanamayan veya farklı bir şehir veya ülkede yaşayan kişiler dünyanın dört bir tarafından Oniki’de online olarak yer alabilecek. Online katılımcılar da canlı yayınlarla fiziksel etkinliği takip edebilirken aynı zamanda fiziksel katılımcılar gibi en doğru 12 kişi ile eşleşebilecek, özel tanışma seanslarını video görüşmeleri aracılığıyla gerçekleştirebilecek.

  Oniki’ye işini bütçe ve zamanını doğru yönetmek isteyen katılmalıdır

  Yapay zeka destekli Oniki öncelikli olarak; e-ticaret ve e-ihracat sektörlerinde çözüm arayan, ürün veya hizmetlerini doğru kişilere ulaştırmak isteyen; işini bütçe ve zamanını doğru yönetmek isteyen; bugüne kadar katıldığı etkinliklerde nitelikli networkler kazanamayıp nakit ve zamanını harcayan kişileri bir araya getiriyor. Alanında bir ilk olan Oniki, benzersiz teknolojisiyle katılımcıların kısa zamanda en doğru çözüme ve bilgiye ulaşmasını hedefliyor. Oniki; fiziksel etkinliğinde özellikle ticari potansiyeli en yüksek katılımcıları bir araya getirerek, Türk iş dünyasına değer katma odağını benimsiyor.

  Oniki’ye nasıl katılabilirim?

  Oniki’nin 20 Haziran’daki ilk etkinliğe katılmak için https://oniki.net/ adresinden kayıt oluşturduktan sonra bilet satın alabilirsiniz. Oniki Kurucu Ortağı & CEO’su Ziya Kızıltan, fiziksel etkinlikte işinize ve kendinize maksimum fayda sağlayabilecek 12 kişi ile eşleşmek için kayıt oluştururken başvuru formunun doğru ve detaylı bir şekilde doldurulması gerektiğinin altını önemle çiziyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler