TRY - Türk Lirası
EUR
16,8485
USD
15,9350
GBP
19,9107
CNY
2,3808
13.5 C
Ankara
16.6 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
23 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıYEKA-4'ün ihalesini Ecogreen Enerji kazandı

  YEKA-4’ün ihalesini Ecogreen Enerji kazandı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanları ve Bağlantı Kapasitelerinin Tahsisine İlişkin YEKA GES-4 Niğde Bor- 2 ihalesini, Denizli firması Ecogreen Enerji Üretim şirketi kazandı.

  YEKA GES-4 Niğde Bor ihalesinin sonuçlarına göre, birbirinden güçlü enerji firmaları ile kapışan merkezi Denizli olan Ecogreen Enerji Üretim şirketi son 5’e kaldı. Bor 2 için dev enerji şirketleriyle yarışan Ecogreen Elektrik Enerji Üretim şirketi ihaleyi, verdiği en düşük 39 kuruşluk teklifle kazandı.

  Ecogreen Elektrik Enerji Üretim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Uğurlu, Ecogreen’in çok kısa içerisinde Türkiye’nin en önemli yenilenebilir enerji şirketlerinden biri olduğunu belirterek, “Bildiğiniz üzere, kısa zamanda ülkemizin en önemli yenilenebilir enerji şirketlerinden biri olduk. Ülkemizin birçok bölgesinde GES, biyogaz ve biyokütle elektrik üretim tesisleri kurduk.

  Yeka 4un ihalesini ecogreen enerji kazandi 1 - i̇ş dünyası - haberton
  YEKA-4’ün ihalesini Ecogreen Enerji kazandı

  Her biri alanında uzman, inovatif düşünebilen ve hızlı kararlar alabilen çalışma arkadaşlarımızla güzel bir ekip oluşturduk. Bu başarımızı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’mızın YEKA GES-4 NİĞDE BOR-2 için düzenlediği 100 MegaWatt ve GES yatırımı ihalesine verdiğimiz en düşük teklifle taçlandırdık. Bütün çalışma arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. İhalelere katılan tüm değerli firmalarımıza gösterdikleri emek ve ülkemizin enerjisine kattıkları değer için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Enerjimizi doğadan, gücümüzü bu topraklardan alıyor ve yine bu topraklara yatırım yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.  Ülkemize ve Ecogreen Ailesi’ne hayırlı olsun” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler