TRY - Türk Lirası
EUR
18,2496
USD
17,9597
GBP
21,6500
CNY
2,6515
18.6 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
16 Ağustos 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYazıcı, 'Kadın Mühendisler Günü'nü unutmadı

  Yazıcı, ‘Kadın Mühendisler Günü’nü unutmadı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Her yıl 23 Haziran tarihinde kutlanan Dünya Kadın Mühendisler Günü nedeniyle Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kadın mühendisleri Tuzla Belediyesi Teknoloji Merkezi’nde (TEKMER) ağırladı.

  Her yıl 23 Haziran tarihi Dünya Kadın Mühendisler Günü olarak kutlanıyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da Organize Sanayi Bölgeleri’nde çalışan kadın mühendisleri ve kadın mühendis temsilcileri ile birlikte üniversitelerin mühendislik öğretim üyelerini Tuzla Belediyesi Teknoloji Merkezi’nde ağırladı.

  Yazici kadin muhendisler gununu unutmadi 1 - yerel haberler - haberton
  Tuzla belediye başkanı dr. Şadi yazıcı, kadın mühendisleri tuzla belediyesi teknoloji merkezi’nde (tekmer) ağırladı.

  KOSGEB ve yerel yönetim iş birliğinde kurulan Tuzla Belediyesi Teknoloji Merkezi’ndeki programa AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Ravza Kavakcı Kan da katıldı. Yazıcı, programa katılan kadın mühendislere TEKMER’i gezdirdi. Yazıcı, program sonunda katılımcıların tek tek günlerini kutladı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler