Adem Çelik

Adem Çelik

1989 yılında Gaziantep dogumlu olup Anadolu Ünüversitesi sosyal hizmetler ve danışmanlık mezunudur. Özel koruma ve güvenlik hizmetleri alanında yetki belgesine sahip olup özel bir şirkette makına operatörü olarak görev yapmaktadır.Yazın hayatına kitap arası sayfalarını henüz gün yüzüne cıkarmamış ve düzenlenlenme aşamasında olup kara günler adlı yapıtıylada kısa sürede uzun bir yol katedecegi kanısındadır.Sohbet havasında söyleşileriylede kalplere dokunarak bu yol bizimdir adlı sözleriylede anılmaktadır. Her sabah uyandığımda beni hayata baglayan  bir deli umudum var. Bugün güzel bir şeyler olacak. Bugün olmadı mı? Olsun... Yarın olur..!Sustukça birikiyor içimdeki kelimeler, sanki çığlık çığlığa söylemediklerim.Sözlerinin sahibidir. Hayatta herşeyin kader ve kısmet etrafında döndügü kanısındadır.

Ben böyle iyiyim

Ben böyle iyiyim

Neden mi mutluyum,Çünkü kimseyle uğraşmıyorKimsenin alına moruna karışmıyorum,Kimseyle yarışmıyorum… Mutluyum, çünkü hayattan mantığıma aykırı gücüme ağır gelecek hiçbir beklenti içinde...

Abone Ol

Haberlerden haberdar olun ve en güncel bilgilere hemen ulaşın! Haberton web sitesinin ücretsiz bildirimlerini alarak, anında güncel haberlere erişme fırsatını yakalayın.

Tekrar hoşgeldiniz!

Aşağıdan hesabınıza giriş yapın

Şifrenizi alın

Parolanızı sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.