TRY - Türk Lirası
EUR
15,1175
USD
13,3646
GBP
18,1737
CNY
2,1076
-8.8 C
Ankara
7.7 C
İstanbul
7.3 C
İzmir
21 Ocak 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerYaşar'dan Erinç Sağkan'a hayırlı olsun ziyareti

  Yaşar’dan Erinç Sağkan’a hayırlı olsun ziyareti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye Barolar Birliği Başkanlığı’na seçilen Avukat Erinç Sağkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Erinç Sağkan’a yeni görevinde başarılar dileyen Yaşar, “Türkiye Barolar Birliği, adaletin hak temelli işletilmesinde en önemli yapı taşlarından biridir. Bu nedenle ülkemizde demokrasinin sürekliliğinde Barolar Birliği’nin misyonuna büyük önem veriyorum” dedi.

  Adalete olan inancı sağlamamız gerekiyor

  Kurumlar arası diyalog ve işbirliğinin önemine dikkat çeken Başkan Yaşar, “Yenimahalle Belediyesi olarak devletin tüm kurumları ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu uyum vatandaşa yerinde ve kaliteli hizmet olarak yansıyor. Ankara Barosu ile güzel projelere imza attık. Bu anlamda vatandaşa fayda sağlayacak bütün projelere belediye olarak varız. Maalesef insanların artık hukuka ve adalet mekanizmasına güveni azaldı. Ülke olarak bir an önce ortak aklı devreye sokmamız ve hukukun üstünlüğünün tekrardan sağlanması gerekmektedir” dedi.

  Adalet hepimize lazım

  Yenimahalle Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri yakından takip ettiğini belirten Ankara Barosu Başkanı Sağkan da ”Başkan Yaşar’ı sıcak, samimi ve çözüm odaklı bir yerel yönetici olarak tanıyorum ve yapmış olduğu ziyaretten ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Sıkıntılı bir dönemde yaşıyoruz. Hangi konumda ve makamda olursak olalım hukuk ve adalet hepimize lazım” ifadelerinde bulundu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler