TRY - Türk Lirası
EUR
14,9863
USD
13,2412
GBP
17,5834
CNY
2,0793
2.9 C
Ankara
11.5 C
İstanbul
8 C
İzmir
1 Aralık 2021, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaYazarlarYaşadığımız her dakika hayatın ta kendisi

  Yaşadığımız her dakika hayatın ta kendisi

  Avatar of esra sinem karataş
  Esra Sinem Karataşhttps://haberton.com/
  Esra Sinem Karataş, 1990 Burhaniye doğumlu. Adalet meslek yüksek okulunu bitirdi. Manisa'nın Akhisar ilçesinde ikamet ediyor. 8 yıldır resimle uğraşıyor şimdi Akhisar yetenek okulunda resim öğretmenliği yapmakta. 2018 de kişisel resim sergisini açtı. Ayrıca Türk dili ve edebiyatı 3.cu sınıf öğrencisi.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Hepimizin bazen zorlandığı, bazen de keyif aldığı yolumuz. Yaşadığımız her dakika hayatın ta kendisi aslında.

  Bizler hep ya geleceği ya da geçmişi düşünür, şimdinin kıymetini pek bilemeyiz. Oysa ki zaman su gibi akıp gitmektedir. Biz bunu arkamıza dönüp baktığımızda ancak anlarız. Gecen yıllara bir of çeker ağlarız.

  Hiçbir şeyin garantisi olmayan şu hayatta aldığımız makinenin, aldığımız ütünün nedense garantisi vardır. Vallahi benim yok sizin var mı? Beş dakika sonra ne olacak kim bilebilir ki? Bu konuda inanın hayvanlara özeniyorum. Onlar sadece anlık yaşıyorlar. Ben hiç bir kedinin seneyi düşününce mamalarını istif yaptığını eşya sakladığını görmedim. Ama insan oğlu hep bir doyumsuzluk hep bir şeyler saklama seneye düşünme yarını düşünme, hep bir mücadele, hep bir telaş…

  Yaşadığımız her dakika hayatın ta kendisi
  Yaşadığımız her dakika hayatın ta kendisi

  Yahu mezarda mı dinleneceksiniz. Neyin hazırlığı bu? Bir şeyleri hazırlamaktan bir şeylerin planını yapmaktan artık kurtulalım diyorum. Biraz sakinlik gerek bize. Biraz huzur. Sağlığımızı kaybettikten sonra neyin artık kıymeti var ki?

  Her zaman önce kendimizi düşünelim. Kendimize iyi gelen ne varsa hemen onu yapalım. Sevdiklerimize seni seviyorum seni çok seviyorum diyelim. Seviyorum demekten korkmayalım. Kim bilir belki yarına çıkamayız. O halde hadi durmadan hemen herkes koşsun sevdiğinin yanına seni çok seviyorum desin. İnanın sevgi dolu bir dünya kurar, O dünyada herkes mutlu mesut yaşar diyorum.

  Sevginin iyi gelmediği hiç bir kalp yoktur. İyileştirmediği hiçbir hasta yoktur. En güzel şey şu hayatta sevgi..

  Dilerim herkes sevgi dolu bir ömür yaşar haftaya görüşmek dileğiyle sevgi dolu bir hayat diliyorum.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler