TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
18.4 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
24 Eylül 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerPolitika'Yaptıklarının bedelini en ağır şekilde ödeyecekler'

‘Yaptıklarının bedelini en ağır şekilde ödeyecekler’

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Azez’de Türk bayrağının yakılmasına ilişkin, “Emperyalistlerin köpeği bu maşalar, yaptıklarının bedelini en ağır şekilde ödeyecekler” dedi.

BBP Genel Başkanı Destici, dün akşam saatlerinde Azez’de başlayan Türkiye karşıtı eylemlere ilişkin açıklama yaptı. Yaptığı yazılı açıklamada, eylemlerde Türk bayrağının yakılmasına tepki gösteren Destici, “Azez’de, ay yıldızlı al bayrağımızın yakılması ve oradaki varlığımıza yönelik saldırılar inanıyorum ki, elbette karşılıksız kalmayacak ve emperyalistlerin köpeği bu maşalar yaptıklarının bedelini en ağır şekilde ödeyecekler.

Suriye’de emperyalist emellerinin önünde tek engel olarak Türkiye’yi ve kahraman Türk Ordusunu gören küresel güçler bu sefer de Suriye muhalifleri içindeki piyonlarını harekete geçirerek hem Türkiye’ye karşı eylemler yaptırmışlar hem de Suriye Milli Ordusu ile bir iç çatışma hedeflemişlerdir. Lâkin Türkiye bu oyunu da bozacak ve Suriye’de iç savaş sona erip kalıcı barış sağlanmadan bir adım dahi geri atmayacaktır. Başta emperyalist küresel güçler ve onların maşaları olmak üzere bütün hainler duysun ki her şartta sınırlarımızı teröristlerden temizleyecek ve terör örgütü PKK-PYD’ye devlet kurdurmayacağız” ifadelerini kaydetti.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler