31.8 C
Ankara
33 C
İstanbul
41.7 C
İzmir
Cumartesi, Temmuz 31, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamYamaç paraşütü ile aşı çağrısı

  Yamaç paraşütü ile aşı çağrısı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Yamaç Paraşüt Kulübü sporcusu memleketi Van’ın Erciş ilçesinde koronavirüs aşısının önemine dikkat çekmek için yamaç paraşütü ile aşı çağrısı yaptı.

  Antalya Yamaç Paraşüt Kulübü sporcusu Mehmet Sadık Göller, doğup büyüdüğü Van’ın Erciş ilçesi Çelbibağı Mahallesi’nde gelerek, Madavank tepesinde yamaç paraşütü yaptı. Göller, uçurduğu yolcularla birlikte 300 metre yükseklikte koronavirüs aşısının önemine dikkat çekmek için ‘Lütfen aşı yaptırın’ diye seslendi. Antalya‘nın birçok dağında yamaç paraşütü yaptığını belirten Göller, Madavank tepesinin fiziki olarak muhteşem coğrafyaya sahip olduğunu söyledi. Mehmet Sadık Göller; Antalya, Alanya ve Fethiye’de yaptığı bu sporu, memleketinde de yapmak istediğini ve aşıya dikkat çekmek istediğini belirtti. 

  Yamaç paraşütü ile aşı çağrısı
  Yamaç paraşütü ile aşı çağrısı

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler