TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
15.3 C
Ankara
17.7 C
İstanbul
19 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerVon der Leyen ve Borrell Kiev'e gidecek

Von der Leyen ve Borrell Kiev’e gidecek

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen’in sözcüsü Eric Mamer sosyal medya hesabından, “Von der Leyen ve Borrell Kiev’e gidecek” açıklaması yaptı.

Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen’in sözcüsü Eric Mamer, Leyen ve Avrupa Birliği Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell’in Ukrayn Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile görüşmek için Kiev’e gideceğini belirtti.

Von der leyen ve borrell kiev'e gidecek
Von der Leyen ve Borrell Kiev’e gidecek

Mamer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Başkan Ursula von der Leyen ve Avrupa Birliği Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Cumartesi günü Varşova’da düzenlenecek Ukrayna İçin Ayağa Kalk etkinliği öncesinde Ukrayn Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile görüşmek üzere bu hafta Kiev’e gidecek” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler