31.8 C
Ankara
33 C
İstanbul
38.6 C
İzmir
Cuma, Temmuz 30, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaVoleybol Takımı kupayı tüm babalara armağan etti

  Voleybol Takımı kupayı tüm babalara armağan etti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  2021 CEV Avrupa Altın Ligi’nde üst üste 2’nci kez namağlup şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı kupayı tüm babalara armağan etti.

  Filenin Efeleri, Belçika’da düzenlenen 2021 CEV Avrupa Altın Ligi’nde üst üste 2’nci kez namağlup şampiyon oldu. A Milli Erkek Voleybol Takımı, Babalar Günü‘ne denk gelen şampiyonluklarıyla ilgili şunları söyledi:

  Adis Lagumdzija: Babalar Günü gibi anlamlı ve güzel bir günde şampiyon olduğumuz için çok mutlu ve gururluyum. Turnuvanın “En Değerli Oyuncusu” seçilmek de ayrıca çok gurur verici. Kardeşimle birlikte milli takım forması giydiğimiz bu turnuvanın yeri bende hep ayrı olacak. Şampiyonluğumuz, üzerimizde büyük emekleri olan tüm babalarımıza armağan olsun.

  Burak Güngör: Bir baba olarak Babalar Günü’nde şampiyon olduğumuz için çok mutluyum. Elimizden gelenin en iyisini çocuklarımız ve geleceğimiz için yapmaya çalışıyoruz. Umuyorum ki bu şampiyonluk da gelecek kuşaklar için yol gösterecek ve erkek voleybolu ülkemizde daha da ilerleyecek.

  Yiğit Gülmezoğlu: Avrupa Altın Ligi’nde namağlup şampiyon olduğumuz için çok mutluyum. Her geçen gün yaptıklarımızın üzerine bir şeyler katacağımıza ve başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize inanıyorum. Her zaman, her koşulda bizi destekleyen ailelerimize, bugünün özelinde de tüm babalarımıza teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

  Murat Yenipazar: Üst üste ikinci kez Avrupa Altın Ligi şampiyonu olduğumuz için çok mutluyuz. Yakaladığımız bu ivmeyi korumayı ve daha da ileriye gitmeyi istiyoruz. Bunun için de çok çalışıyoruz. Bize inanan, kalbi bizimle atan, bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederiz. Bugünün anlam ve önemi babalarımızın günü de kutlu olsun.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler