TRY - Türk Lirası
EUR
18,2015
USD
18,1073
GBP
21,4339
CNY
2,6558
29.8 C
Ankara
31.5 C
İstanbul
36.1 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıVodafone, Brandverse Awards'ta 14 ödül aldı

  Vodafone, Brandverse Awards’ta 14 ödül aldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Vodafone, dijitaldeki en başarılı proje ve markaların ödüllendirildiği Brandverse Awards’ta 3 Altın, 4 Gümüş ve 7 Bronz olmak toplam 14 ödüle birden layık görüldü. Bu sonuçla en çok ödül alan şirketler arasında yer aldı.

  Konuya ilişkin Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Pazarlama dünyasında yeni nesil yaklaşımların önemi artıyor. Vodafone olarak, sosyal medyada ve diğer dijital mecralarda yaratıcı ve yenilikçi kampanyalarla var olmayı önemsiyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz projelerimizin pazarlama dünyasının önemli ödül programlarından Brandverse Awars’ta ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduk.

  Ödül alan projelerimizin hayata geçmesini yenilikçi bakış açısıyla mümkün kılan, emek veren tüm ekip arkadaşlarıma ve ajanslarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Vodafone olarak, pazarlamada öncü uygulamalara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

  KAMPANYALAR ÖDÜL GETİRDİ

  Vodafone, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü için yaptığı ‘Kararan Hikâyeler’ kampanyasıyla ‘Farklı Fikirler’ ve ‘Küçük Bütçeli Büyük İşler’ kategorilerinde altın, ‘Sosyal Medya Kampanyası’ ve ‘Özel Gün Kampanyası’ kategorilerinde ise bronz ödül aldı. Şirketin, ‘YouTube Perisi’ kampanyası, ‘Yaratıcı Ortam Kullanımı’ kategorisinde altın,

  ‘Farklı Fikirler’ kategorisinde ise bronz ödüle layık görüldü.

  Diğer yandan, ‘Vodafone Red’liler Netflix’i internetlerinden yemeden sınırsızca izliyor’ kampanyası ‘Film-Telekomünikasyon’ kategorisinde gümüş, ‘Vodafone Business Dijitalleşme Testi’ kampanyası ‘Doğrudan Pazarlama Kampanyaları’ kategorisinde bronz, ‘Vodafone Simple ve Vodafone Fiber’ kampanyası ‘Sosyal Medyada Verinin Etkili Kullanımı’ kategorisinde bronz, ‘Friendzone’ kampanyası ‘Online Reklam’ kategorisinde gümüş, ‘Messi’ye 10 Numara Transfer Teklifi’ kampanyası ‘Gerçek Zamanlı Kampanya’ kategorisinde gümüş, ‘Türkiye’nin yüzde 100 yenilenebilir enerji kullanan ilk ve tek operatörü: Vodafone’ kampanyası ise ‘İklim Değişikliği ile Mücadele’ kategorisinde gümüş ödül aldı.

  Şirket ayrıca, ‘SocialBrands Veri Analitiği’ kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

  YENİ NESİL PAZARLAMAYA 360 DERECE BAKIŞ

  Social Media Awards Turkey, 6’ncı yılında, dijitaldeki en başarılı marka ve projeleri Brandverse Awards çatısı altında ödüllendirmeye başladı. Eski ve yeni nesil tüm pazarlama, iletişim ve reklam çalışmaları ile markaların dünyasına 360 derece kapsayıcı bir bakış sunan Brandverse Awards Pazarlama ve İletişim Ödülleri, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenleniyor. Brandverse Awards, yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alarak sektör standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler